منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از حرکت نزولی قوی به 35 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از حرکت نزولی قوی به 35 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا علائم افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار ریسک نزولی را نشان می دهد. در نتیجه، خرس‌ها کنترل بازار سولانا را به دست آورده‌اند، که ممکن است با تجمع خرس‌ها برای کاهش قیمت، مسیر بازار را به سمت بدتر تغییر دهد، و SOL اکنون انتظار دارد یک دوره مثبت در چند روز آینده در دست بگیرد. در نتیجه، خرس ها هر کاری که می توانند برای حفظ کنترل انجام می دهند. علاوه بر این، قیمت SOL در چند ساعت اخیر پویایی افزایشی را تجربه کرده است.

بازار نشان می دهد که قیمت سولانا دیروز به مرز 34 دلار سقوط کرد و به 36 دلار افزایش یافت. سولانا به حرکت مثبت خود ادامه می دهد. علاوه بر این، روز بعد، قیمت سولانا سقوط کرد و به 35 دلار رسید. SOL در حال حاضر با 35 دلار معامله می شود. SOL با حجم معاملات 872,384,562 دلار و ارزش بازار زنده 12,225,485,631 دلار در 24 ساعت گذشته 0.29 درصد کاهش داشته است. SOL در حال حاضر در رتبه نهم در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل صعودی را با حرکت قیمت به سمت بالا نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت فزاینده است و ارز دیجیتال را در هر دو طرف مستعدتر در برابر تغییرات نوسان می کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 36.5 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 34.2 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

قیمت SOL/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات فزاینده ای را تجربه می کند، قیمت سولانا فضای بیشتری برای حفظ روند منفی دارد. با این حال، این بدان معناست که ارز دیجیتال فضای بیشتری برای حرکت به سمت مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت SOL/USD به سمت بالا حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده افزایش بازار با پویایی ثابت است.

تصویر 236
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 41 است که باعث می‌شود ارز دیجیتال وارد منطقه خنثی‌تر شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت بالا حرکت می کند که نشان می دهد فعالیت خرید از فعالیت فروش فراتر می رود و در عین حال به سمت ثبات حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 ساعت

تحلیل قیمت سولانا در چند روز اخیر با نوساناتی روبرو شده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسانات، ارزش ارز دیجیتال در برابر تغییرات آسیب‌پذیرتر می‌شود. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر روی 47.4 دلار است که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger روی 33.1 دلار است که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند که نشان دهنده نوسانات فزاینده با شانس زیاد برای به دست آوردن روند مثبت است. با این حال، قیمت به سمت افزایش ویژگی ها به سمت بالا حرکت می کند.

تصویر 237
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 37 باشد که کاهش ارزش ارز دیجیتال را نشان می دهد. تحت منطقه خنثی پایین قرار می گیرد. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت رو به پایین پیروی می کند که نشان دهنده کاهش بازار و اشاره به پویایی کاهش است. کاهش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت فروش از فعالیت خرید بیشتر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا حرکت نزولی و پتانسیل نزولی بیشتر را نشان می دهد. علاوه بر این، خرس‌ها بازدارندگی خود را نشان داده‌اند و ممکن است به زودی برای درازمدت کنترل بازار را در دست بگیرند زیرا بازار نشانه‌های گسترده‌ای از هرگونه تغییر را نشان می‌دهد. بنابراین، بر اساس این تحلیل، انتظار می‌رود سولانا آینده درخشانی داشته باشد و گاوها خرس‌ها را به‌طور کامل از صحنه خارج کنند، البته به شرطی که قیمت بازار را بشکند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.