منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از حرکت نزولی قوی در 12.95 دلار، حمایت خود را دوباره دنبال کرد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از حرکت نزولی قوی در 12.95 دلار، حمایت خود را دوباره دنبال کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 16 دسامبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی کامل نشان می دهد. با این حال، سولانا شتاب منفی گسترده ای به دست آورده است که نشان دهنده کاهش برای بازار SOL است. قیمت سولانا طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. امروز قیمت سقوط کرد و از 14.16 دلار به 12.80 دلار رسید. با این حال، به زودی ارزش بازار شروع به افزایش بیشتر کرد، زیرا ارز دیجیتال از قبل ارزش بیشتری را به دست آورده بود. علاوه بر این، سولانا افزایش یافته و به 12.95 دلار رسیده است، فقط از مرز 13 دلار دور شده است.

قیمت فعلی سولانا 12.95 دلار با حجم معاملات 311,668,471 دلار است. سولانا در 24 ساعت گذشته 7.69 درصد کاهش داشته است. سولانا در حال حاضر با ارزش بازار زنده 4,734,927,409 دلار در رتبه 15 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت سولانا بیشتر مستعد حرکت به سمت هر دو افراطی است و پویایی کاهش بیشتری را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 14.68 دلار است که قوی ترین مقاومت برای SOL است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 13.16 دلار است که به عنوان نقطه مقاومت دیگری برای SOL عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت SOL/USD به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. به نظر می رسد بازار شکسته است، که باعث یک حرکت معکوس شده است. شاید هنوز امیدی برای گاو نر وجود داشته باشد.

تصویر 326
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 32 است که نشان‌دهنده ارزش سهام ارزهای دیجیتال است. این بدان معناست که ارز دیجیتال در منطقه ای که ارزش کمتری دارد سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت پایین است که نشان دهنده کاهش بازار است. غلبه فعالیت های فروش باعث کاهش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت سولانا مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 14.36 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 12.98 دلار است که نقطه مقاومت دیگری برای SOL است.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. علاوه بر این، به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی نزولی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکردی منفی را اتخاذ کرده است. با این حال، امروز بازار شکست، بازار نوسانات خود را باز کرد و قیمت به سمت پایین حرکت کرد.

تصویر 327
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 37 است که نشان دهنده ارزش کمتر ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به سمت یک حرکت نزولی تغییر کرده است. کاهش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های فروش غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی قوی پیروی می‌کند و فضای زیادی برای فعالیت‌های بیشتر در شرایط افراطی در حال کاهش دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی منفی پیروی می کند. بنابراین، می‌توان فرض کرد که خرس‌ها به زودی حرکت‌های خود را برای حفظ کنترل خود بر بازار آغاز خواهند کرد. با این حال، به نظر می رسد بازار شکسته شده است، که می تواند پوشش نقره ای برای گاوها در نظر گرفته شود.