منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از بازگشت نزولی تا 24.01 دلار با کاهش ارزش روبرو می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از بازگشت نزولی تا 24.01 دلار با کاهش ارزش روبرو می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا برای امروز نشان می دهد که گاوها تسلط غالب خود را بر بازار از دست داده اند. خرس‌ها در چند روز گذشته بر نمودار قیمت SOL/USD حاکم بوده‌اند، زیرا قیمت دائماً در حال کاهش بوده است. قیمت حتی امروز نیز کاهش قابل توجهی را تجربه کرد، زیرا روند نزولی آن را به حداکثر 24.01 دلار رساند. این باعث ایجاد شانس برای رفتن قیمت به منطقه خطر شده است، زیرا روند نزولی با نرخ ثابتی در حال گسترش است.

روز قبل گاوها حکومت می کردند، با این حال، امروز وضعیت وارونه شده است. سطح مقاومت 25.38 دلاری توسط خرس ها شکسته شد و این منجر به کاهش بیشتر قیمت شد. در حال حاضر، حمایت قوی که در 23.76 دلار وجود دارد، به عنوان مانعی در برابر هر گونه کاهش بیشتر ارزش توکن Solana عمل می کند.

اقدام قیمت سولانا در نمودار قیمت 4 ساعته: مقاومت در 25.38 دلار در حال حاضر حرکت صعودی را محدود می کند.

بازه زمانی 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که خرس ها در 4 ساعت گذشته بازار را تحت کنترل داشته اند. قیمت در حال حاضر زیر سطح مقاومت 25.38 دلار معامله می شود و به نظر می رسد به احتمال زیاد به کاهش ادامه دهد. اگر قیمت‌ها بتوانند بالاتر از سطح مقاومت 25.38 دلار باقی بمانند، گاوها ممکن است کنترل بازار را در دست بگیرند. با این حال، تشکیل کانال نزولی در حال شکل گیری یک روند نزولی قوی است و از این رو به نظر می رسد قیمت برای مدتی در منطقه خطر باقی بماند. ارزش میانگین متحرک (MA) نیز با روند نزولی اخیر به 24.67 دلار کاهش یافته است.

تصویر 491
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای سولانا از ابتدای هفته جاری نشانه‌های نزولی را نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد معامله‌گران باید در معامله SOL در بازار محتاط باشند زیرا اگر با احتیاط انجام نشود ممکن است باعث ضرر شود. نوسانات بازار سولانا نیز با گذشت زمان در حال کاهش است و از این رو، معامله گران باید استراتژی های معاملاتی خود را با توجه به شرایط فعلی بازار تنظیم کنند. باندهای بولینگر در بازه زمانی 4 ساعته در حال گسترش بوده اند و این نشان می دهد که در آینده نزدیک می توان نوسانات بیشتری را انتظار داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نمودار قیمت یک روزه: قیمت SOL مسیر نزولی را تا 24.01 دلار دنبال می کند

تحلیل یک روزه قیمت سولانا روند نزولی را برای روز به تصویر می کشد، زیرا خرس ها در چند روز گذشته پیشتاز بوده اند. روندها تغییر غیرمنتظره ای پیدا کردند که منجر به پیروزی نزولی شد. ارزش SOL در حال حاضر 24.01 دلار است که 4.09 درصد از قیمت آزاد 25.14 دلار کاهش یافته است و انتظار می رود که در ساعات آینده حتی بیشتر کاهش یابد.

تصویر 490
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

ارزش میانگین متحرک (MA) روی علامت 23.33 دلار است که نشان دهنده یک حرکت نزولی قوی در بازار است. افزایش نوسانات نشان می دهد که روند نزولی ممکن است در آینده تشدید شود. باند بالایی بولینگر در حال حاضر 23.38 دلار و باند بولینگر پایینی در 23.76 دلار است که نشان می دهد که می توان در آینده نزدیک نوسانات بیشتری را انتظار داشت. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر نشانه‌های نزولی را نشان می‌دهد و ارزش آن در 73.88 قرار دارد که موید حرکت نزولی در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

به طور خلاصه، بازار تحلیل قیمت سولانا در چند روز گذشته در وضعیت نزولی قرار داشته و به نظر می رسد این روند ممکن است برای مدتی ادامه یابد. حمایت قوی 23.76 دلار در حال حاضر هرگونه کاهش بیشتر را محدود می کند. با این حال، معامله گران باید محتاط باشند زیرا ممکن است فشار نزولی در آینده نزدیک افزایش یابد. سرمایه گذاران همچنین باید از این واقعیت آگاه باشند که شرایط فعلی بازار ممکن است در هر زمان تغییر کند و باید مطمئن شوند که استراتژی های معاملاتی خود را بر این اساس تنظیم می کنند.