منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از افزایش قیمت به سطح 37 دلار می‌پیوندد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از افزایش قیمت به سطح 37 دلار می‌پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت سولانا نشانه هایی از فعالیت صعودی را نشان می دهد، زیرا گاوها روند صعودی خود را در نمودارهای قیمت حفظ کرده اند. قیمت در هفته گذشته کاهش یافت، اما گاوها توانستند از فشار نزولی فرار کنند و قیمت از 13 ژوئیه 2022 در حال افزایش بوده است. افزایش قیمت بسیار قابل توجه بوده است زیرا تا 37.8 دلار در بازار افزایش یافته است. 24 ساعت گذشته افزایش بیشتر قیمت را می توان انتظار داشت زیرا پیش بینی ساعتی نیز در جهت صعودی است. اما از سوی دیگر امکان اصلاح نیز در ساعات آینده وجود دارد.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: قیمت به مقاومت 38.9 دلار نزدیک می شود

تحلیل قیمت یک روزه سولانا افزایش ارزش سکه را پس از روند صعودی تایید می کند. گاوها با موفقیت پیشروی خود را حفظ کردند، زیرا قیمت امروز تا 37.8 دلار افزایش یافته است. اگرچه هفته گذشته مانع از حرکت صعودی قیمت شد، اما وضعیت طی چند روز گذشته بهبود یافته است. ارزش میانگین متحرک (MA) در 36.3 دلار است که هنوز در مقایسه با قیمت فعلی بسیار پایین تر است. با این حال، منحنی SMA 20 بالاتر از منحنی SMA 50 معامله می شود.

SOL 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات اندکی کاهش یافته است، به این معنی که روند صعودی ممکن است در هفته آینده کاهش یابد. ارزش باند بولینگر بالا به سطح 40 دلار رسیده است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین به 31.5 دلار رسیده است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) تا شاخص 52 نیز بهبود یافته است که نشان دهنده احساسات مثبت بازار برای SOL است.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

روند صعودی با افزایش حرکت صعودی طبق تحلیل چهار ساعته قیمت سولانا از سر گرفته شده است. قیمت از سطح مقاومت نیز بالاتر رفته است. اکنون 37.8 دلار است. افزایش بیشتر قیمت را می توان انتظار داشت زیرا حرکت صعودی کاملاً تأثیرگذار بوده است. علاوه بر این، ارزش میانگین متحرک برای نمودار قیمت چهار ساعته اکنون در 36 دلار است.

SOL 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات، میانگین باندهای بولینگر را به 34 دلار تغییر داده است. ارزش باند بولینگر بالا اکنون به 38.3 دلار رسیده است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین به 31.4 دلار کاهش یافته است. روند صعودی باعث بهبود در امتیاز RSI شده است و در حال حاضر در شاخص 66 قرار دارد و به سمت منطقه اشباع خرید می رود. با این حال، شاخص در زمان نوشتن خنثی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا یک روزه و چهار ساعته افزایش قیمت را تا 37.8 دلار دیکته می کند. حرکت نزولی کاهش یافته است، زیرا گاوها در حال رهبری بازی هستند. اما از آنجایی که حرکت صعودی تشدید شده است و گاوها در 28 ساعت گذشته تلاش می کنند، بنابراین گاوها ممکن است در حال حاضر خسته شده باشند. حمایت 34.9 دلار قوی به نظر می رسد، اما قیمت SOL/USD ممکن است تغییر جزئی داشته باشد زیرا قیمت در حال حاضر به سطح مقاومت نزدیک شده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.