منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از اجرای نزولی ارزش خود را در 34.00 دلار از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از اجرای نزولی ارزش خود را در 34.00 دلار از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت امروز سولانا نشان می دهد که بازار امروز پس از عبور از مقاومت در 35.64 دلار نزولی است. مدتی است که بازار روند نزولی داشته است و به نظر می رسد این روند می تواند در کوتاه مدت ادامه یابد. بزرگترین سطح پشتیبانی برای SOL/USD 33.21 دلار است و اگر این سطح شکسته شود، بازار می تواند نزولی بیشتری ببیند.

تصویر 109
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

این دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 34.31 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن 11 میلیارد دلار است. حجم معاملات 24 ساعته برای این دارایی 945 میلیون دلار است و در 24 ساعت گذشته 2.33 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر چهاردهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. سولانا به محدوده 34 دلار کاهش می یابد

نمودار تحلیل قیمت 24 ساعته سولانا نشان می دهد که از زمانی که در ماه می به 41.61 دلار رسید، بازار در روند نزولی قرار داشته است. پس از آن بازار تغییر کرد و در 16 می به 33.21 دلار سقوط کرد. بازار در چند روز گذشته در حال تثبیت بوده است و به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. به نظر می رسد بازار می تواند در کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا خرس ها به دنبال کنترل هستند.

تصویر 107
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت SOL/USD از میانگین متحرک 200 روزه (خط آبی) عبور می کند که یک علامت نزولی است. بازار همچنین زیر میانگین متحرک 50 روزه (خط زرد) معامله می شود. RSI برای این جفت ارز در حال حاضر روی 41 است که نشان می دهد بازار در محدوده نزولی قرار دارد. MACD برای این جفت نیز در حال حاضر در یک منطقه نزولی قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: سولانا با رد 35.64 دلار مواجه است

تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا نشان می دهد که شرایط فعلی بازار با کاهش قیمت، پتانسیل منفی را نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت باز خفیف است که منجر به معامله ارز دیجیتال در سطح 34.00 دلار می شود.

تصویر 108
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

بازار در سطح 35.64 دلار با رد مواجه شده است و برای اینکه گاوها کنترل بازار را در دست بگیرند، یک شکست بالاتر از این سطح لازم است. سطح مقاومت اصلی بعدی برای SOL/USD در سطح 37.00 دلار است. خط MACD در حال حاضر زیر خط سیگنال است که یک علامت نزولی است. RSI برای این جفت در حال حاضر زیر 50 است که نشان می دهد بازار در منطقه نزولی قرار دارد. میانگین متحرک 50 در حال حاضر زیر میانگین متحرک 200 است که یک علامت نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که بازار امروز پس از عبور از مقاومت در 35.64 دلار نزولی است. مدتی است که بازار روند نزولی داشته است و به نظر می رسد این روند می تواند در کوتاه مدت ادامه یابد. بزرگترین سطح پشتیبانی برای SOL/USD 33.21 دلار است و اگر این سطح شکسته شود، بازار می تواند نزولی بیشتری ببیند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.