منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از اجرای نزولی 5 درصد کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از اجرای نزولی 5 درصد کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا علائم افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار پتانسیل صعودی را نشان می دهد. با این حال، خرس‌ها کنترل بازار سولانا را به دست آورده‌اند، که ممکن است با تجمع خرس‌ها برای کاهش قیمت، مسیر بازار را به سمت بدتر تغییر دهد، و SOL اکنون انتظار دارد یک دوره مثبت در چند روز آینده کنترل شود. در نتیجه، خرس ها هر کاری که می توانند برای حفظ کنترل انجام می دهند. علاوه بر این، قیمت SOL در چند ساعت اخیر پویایی افزایشی را تجربه کرده است.

بازار نشان می دهد که قیمت سولانا دیروز به مرز 40 دلار سقوط کرد و به 41.6 دلار افزایش یافت. سولانا به حرکت مثبت خود ادامه می دهد. علاوه بر این، روز بعد، قیمت سولانا سقوط کرد و به 40.3 دلار رسید. SOL در حال حاضر با 40.9 دلار معامله می شود. SOL با حجم معاملات 1,279,712,164 دلار و ارزش بازار زنده 14,266,162,874 دلار در 24 ساعت گذشته 5.16 درصد کاهش داشته است. SOL در حال حاضر در رتبه نهم در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل صعودی را با حرکت قیمت به سمت بالا نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت فزاینده است و ارز دیجیتال را در هر دو طرف مستعدتر در برابر تغییرات نوسان می کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 45.9 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 40 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

قیمت SOL/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات فزاینده ای را تجربه می کند، قیمت سولانا فضای بیشتری برای حفظ روند منفی دارد. با این حال، این بدان معناست که ارز دیجیتال فضای بیشتری برای حرکت به سمت مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت SOL/USD به سمت بالا حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده افزایش بازار با پویایی ثابت است.

تصویر 163
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 36 است که باعث می شود ارز دیجیتال وارد منطقه کاهش ارزش شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت بالا حرکت می کند که نشان می دهد فعالیت خرید از فعالیت فروش فراتر می رود و در عین حال به سمت ثبات حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 ساعت

تحلیل قیمت سولانا در چند روز اخیر با نوساناتی روبرو شده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسانات، ارزش ارز دیجیتال در برابر تغییرات آسیب‌پذیرتر می‌شود. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 46.2 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger روی 37.6 دلار است که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند که نشان دهنده نوسانات فزاینده با شانس زیاد برای به دست آوردن روند مثبت است. با این حال، قیمت به سمت افزایش ویژگی ها به سمت بالا حرکت می کند.

تصویر 164
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 48 باشد که نشان دهنده ثبات این ارز دیجیتال است. در منطقه بی طرف مرکزی قرار می گیرد. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت رو به بالا پیروی می کند که نشان دهنده افزایش بازار است و حرکتی به سمت افزایش پویایی دارد. افزایش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت خرید از فعالیت فروش بیشتر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا حرکت نزولی و پتانسیل صعودی بیشتر را نشان می دهد. علاوه بر این، گاوها بازدارندگی خود را نشان داده‌اند و ممکن است به زودی کنترل بازار را برای درازمدت به دست بگیرند، زیرا بازار نشانه‌های گسترده‌ای از هرگونه تغییر را نشان می‌دهد. بنابراین با توجه به این تحلیل، انتظار می رود سولانا آینده درخشانی داشته باشد و گاوهای نر خرس ها را کاملا از صحنه خارج کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.