منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL نزولی بیشتر در 215 دلار را رد می کند، زیرا حمایت صعودی وارد می شود

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL نزولی بیشتر در 215 دلار را رد می کند، زیرا حمایت صعودی وارد می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت سولانا امروز صعودی است.
  • مقاومت در 228 دلار موجود است.
  • پشتیبانی از SOL/USD 215 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که با کمک طرف صعودی، ارز دیجیتال در قیمت 215 دلار نجات یافت. SOL/USD اکنون در 218 دلار ثابت به نظر می رسد، اما در عبور از سطح 219 دلار با مشکل مواجه است زیرا این نقطه در منطقه مقاومت قرار می گیرد. اما SOL قبلاً در 21 نوامبر از این نقطه عبور کرده بود اما با قیمت 230 دلار رد شد. به طور کلی، خط روند قیمت SOL از 7 نوامبر نزولی بوده است، اما سه روز پیش بهبودی مشاهده شد و پس از حرکت نزولی دیروز، گاوها امروز دوباره برای برتری تلاش می کنند.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: گاوها در منحنی قیمت پیشرو هستند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه سولانا نشان می دهد که ارز دیجیتال کمی بهبود یافته است زیرا افزایش قیمت امروز مشاهده می شود. SOL/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 218.44 دلار در بازار معامله می شود. با این حال، سکه همچنان در 24 ساعت گذشته نزدیک به 1.44 درصد از دست داده است زیرا بازیابی تا کنون اسمی بوده است و خسارت دیروز کاملاً قابل توجه بود. SOL همچنین از کاهش ارزش 4.33 درصدی در هفته گذشته خبر می دهد، زیرا خط روند قیمت در کل نزولی است.

حجم معاملات نیز در 24 ساعت گذشته 6.63 درصد کاهش یافته است، اما ارزش بازار در مدت زمان مشابه 1.3 درصد افزایش یافته است که منجر به تسلط بر بازار 2.60 درصد برای جفت SOL/USD شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL کاهش بیشتر به 215 دلار را رد می کند، زیرا حمایت صعودی در 1 می آید.
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات نسبتاً برای ارز دیجیتال بالا است و شاخص نوسانات نشانه‌هایی از شکست اندکی نزولی است که نشانه خوبی برای روزهای آینده نیست. همانطور که مشاهده می شود، هر دو انتهای باندهای بولینگر در حال حرکت نزولی هستند که نشان دهنده خط روند برای دنبال کردن مسیر نزولی برای روزهای آینده است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در مرکز منطقه خنثی در شاخص 50 وجود دارد. این نشانگر بسته به اینکه کدام طرف مخالف را قدرت می دهد، بالا یا پایین می رود، زیرا فضای مساوی را برای هر دو طرف برای تمرین مهارت های خود نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت در چهار ساعت اول امروز به طور پیوسته افزایش یافته است، زیرا قیمت در پایان جلسه دیروز شروع به افزایش کرد، اما از آنجایی که سکه با فشار فروش مواجه است، کاهش ارزش دارد. دوباره در حال انجام است، زیرا خرس ها دوباره رهبری را به دست گرفته اند. با این حال، در صورت مشاهده فقط برای امروز، سکه همچنان به رنگ سبز معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL کاهش بیشتر به 215 دلار را رد می کند، زیرا حمایت صعودی در 2 می آید.
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته قیمت سولانا نیز زیاد است، اما در اینجا شاخص نوسان هیچ تغییر قابل توجهی را با باند بالایی در علامت 228 دلار نشان نمی دهد، که نشان دهنده مقاومت برای سکه است، و میانگین میانگین اندیکاتور در علامت 217 دلار نشان دهنده است. حمایت از قیمت سکه RSI پس از صعود در طول هشت ساعت گذشته منحنی نزولی را نشان می دهد. این ثابت می کند که فروشندگان برتری دارند. قیمت پس از سفر کمی بالاتر از میانگین متحرک مجدداً پایین آمده است. میانگین متحرک (MA) در سطح 219 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل قیمت سولانا به این نتیجه رسید که سکه امروز صعودی است، اما شرایط کلی به نفع گاوها نیست زیرا بسیاری از شاخص های فنی به نفع خرس ها هستند. همانطور که نمودار 4 ساعته نشان می دهد، اگر فشار نزولی ادامه یابد، SOL تلاش می کند تا حمایت 217 دلاری را حفظ کند و اگر گاوها دوباره در ساعات آینده پیشتاز شوند، سکه با اولین لایه مقاومت در 219 دلار روبرو خواهد شد. اگر گاوها با موفقیت عبور کنند، مقاومت حیاتی بعدی در 227 دلار مشاهده خواهد شد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.