منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL مقاومت 14.63 دلاری را دوباره آزمایش می کند. آیا استراحت بالاتر ممکن است؟

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL مقاومت 14.63 دلاری را دوباره آزمایش می کند. آیا استراحت بالاتر ممکن است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا امروز صعودی است زیرا تابع قیمت سکه برای سومین روز متوالی به سمت بالا حرکت می کند و ما انتظار داریم پس از شکست بالای 14.63 دلار روند صعودی بیشتری به دنبال داشته باشد. از آنجایی که SOL پس از پوشش دامنه رو به بالا از 14 نوامبر 2022، مقاومت 14.63 دلاری را مجدداً آزمایش می کند. فشار بازار نیز در این سطح وجود دارد، و تابع قیمت سکه در حال حاضر فشار فروش را احساس می کند. گاوها به کمی فشار بیشتر برای پیشرفت نیاز دارند، زیرا در حال حاضر یک اصلاح جزئی در حال انجام است. اگر SOL موفق شود از 14.63 دلار عبور کند، گاوها به عنوان هدف بعدی خود به سمت 16.28 دلار حرکت خواهند کرد.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: SOL حرکت آهسته قیمت را مشاهده می کند.

نمودار قیمت 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت امروز بیشتر افزایش یافته است زیرا گاوها به پیشروی خود ادامه می دهند. در نتیجه، قیمت SOL/USD در زمان نگارش مقاله به 14.49 دلار افزایش یافته است. شکست قیمت صعودی بود، زیرا گاوها در تلاش هستند تا قیمت را با وجود فشار نزولی به بالای مقاومت 14.6 دلار برسانند. SOL در 24 ساعت گذشته ارزش 3.55 درصدی را به دست آورده است، اما SOL همچنین در هفته گذشته بیش از 29 درصد از دست داده است، زیرا این روند تا سه روز پیش به شدت نزولی بود.

حجم معاملات 41.89 درصد کاهش داشته است، اما در عین حال ارزش بازار 3.58 درصد افزایش یافته و در نتیجه تسلط بر بازار 0.62 درصد بوده است.

SOL 1ds
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات همچنان در حال افزایش است، زیرا شاخص باندهای بولینگر در حال گسترش بیشتر است. حد بالایی در 42.30 دلار است که از نظر فنی بالاترین مقاومت ممکن را نشان می دهد و حد پایین در 7.69 دلار است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای SOL است. شاخص قدرت نسبی (RSI) دقیقاً در مرز منطقه کم فروش در شاخص 30 معلق است که نشان دهنده فشار فروش موجود در سطح قیمت فعلی است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که گاوها در چهار ساعت اول امروز بر نمودار حکمرانی کرده اند و در حال حاضر به خرس ها برتری می دهند. گاوها پیشرفت نسبتا خوبی نشان دادند و روند کلی برای امروز صعودی بوده است. اصلاحات انجام شده توسط خرس ها حداقل است و ممکن است در ساعات آینده معکوس شود زیرا قیمت در حال حاضر 14.48 دلار است.

SOL 4r
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته به دلیل نوسانات پایین قیمت از 14 نوامبر در حال کاهش است و در نتیجه باندهای بولینگر یک شکل تونلی باریک تشکیل داده اند. باند بالایی بولینگر 14.94 دلار، باند بولینگر پایینی 13.23 دلار است و خط میانگین اندیکاتور در 14.08 دلار مشخص شده است، بنابراین حرکت قیمت پایین تری را در ساعات آینده نشان می دهد. امتیاز RSI از دیروز افزایش چندانی نداشته است، علیرغم این واقعیت که بیشتر گاوهای نر پیشتاز بوده اند. RSI 43 را در محدوده خنثی نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل قیمت سولانا پیش‌بینی می‌کند که SOL اولین مقاومت محلی 14.63 دلار را در زمان نگارش دوباره آزمایش می‌کند و عملکرد سکه در این مرحله، عملکرد قیمت باقی‌مانده روز را تعیین می‌کند. اگر گاوها موفق به شکستن شوند، SOL/USD می تواند در جلسه معاملاتی بعدی به 16.28 دلار برسد. اما اگر سکه نتواند بالاتر از سطح گفته شده بشکند، ممکن است قیمت امروز نزدیک به سطح قیمت فعلی باشد، زیرا حمایت نیز نزدیک است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.