منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL محدوده نزولی 32 دلار را پوشش می دهد. آینده SOL چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL محدوده نزولی 32 دلار را پوشش می دهد. آینده SOL چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا نزولی است زیرا نشان می‌دهد فشار فروش همچنان از سمت نزولی وجود دارد. پیش از این، بازار روز گذشته روند صعودی را دنبال کرد که سکه شروع به بهبود کرد، اما پس از بهبودی تا 32.2 دلار، فشار فروش بازگشت و به نظر می رسد سکه دوباره در حال اصلاح است. از آنجایی که روند امروز نزولی است، این جفت ارز دیجیتال همچنان محدوده رو به پایین را پوشش می دهد و قیمت بسیار اندکی به 32 دلار کاهش یافته است. با این حال، پشتیبانی در 31.5 دلار وجود دارد و اگر گاوها قدرت بیشتری پیدا کنند، قیمت ممکن است بازگردد. اگر نه، پس پشتیبانی بعدی در سطح 30.6 دلار وجود دارد.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: با تثبیت سکه، خرس ها نوبت خود را می گیرند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که خرس ها در حال تعریف عمل قیمت برای امروز هستند. SOL/USD از اواخر شب پس از بهبود صعودی مشاهده شده در جلسه معاملاتی قبلی اصلاح شده است. جفت SOL/USD در زمان گزارش با قیمت 32.1 دلار معامله می شود. اگر به عملکرد قیمت هفته گذشته نگاه کنیم، به نظر می رسد که ارز دیجیتال به دنبال کاهش شدید سطوح قیمت، در مرحله یکپارچگی قرار دارد. با این حال، سکه طی هفت روز گذشته توانست حداقل 3.85 درصد ارزش کسب کند که کافی نیست، اما زیان آن مهار شده است. میانگین متحرک (MA) در 31.5 دلار کمتر از سطح قیمت فعلی است.

SOL 1sw
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات نمودار قیمت داده شده SOL/USD نسبتاً زیاد است، اما باندهای بولینگر به همگرایی ادامه می‌دهند و باند بالایی تا 39 دلار کاهش یافته است که نشان‌دهنده مقاومت است و باند پایین تا 28 دلار حرکت می‌کند که نشان‌دهنده قوی‌ترین است. حمایت از سکه، در حالی که این اندیکاتور به طور متوسط ​​33.8 دلار بالاتر از سطح قیمت است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز روند نزولی امروز را تأیید می کند زیرا در شاخص 39 معامله می شود که نشان دهنده فشار نزولی در بازار است زیرا منحنی بسیار اندکی رو به پایین است.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که حرکت نزولی از ابتدای جلسه معاملاتی آغاز شده است و شکست قیمت نیز امروز در جهت نزولی بوده است. زیان اندک است، اما سکه قادر به بازیابی نیست و قیمت در هشت ساعت گذشته به آرامی در حال کاهش بوده است.

شیر برقی 4 گرم
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته نوسانات کم را برای جفت کریپتو، باند بالا در علامت 32.2 دلار و باند پایین در علامت 30.6 دلار نشان می دهد که نشان دهنده پشتیبانی از قیمت جفت ارز دیجیتال است. با این حال، قیمت همچنان در نزدیکی باند بالایی معامله می شود. RSI به سمت پایین حرکت کرده است اما همچنان در نیمه بالایی محدوده خنثی در شاخص 55 وجود دارد. با این حال، این شاخص به فعالیت فروش در بازار اشاره دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که سکه امروز در حال اصلاح است و ممکن است روند نزولی را برای بقیه روز دنبال کند زیرا خرس ها بر بازار حاکم هستند. نزدیکترین پشتیبانی با قیمت 31.5 دلار است که ممکن است به جلوگیری از سقوط کمک کند. به طور کلی انتظار می‌رود که با ادامه ادغام، ارز دیجیتال نزدیک به سطح قیمت فعلی معامله شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.