منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL مجدداً به 31.8 دلار تبدیل می شود زیرا گاوها شتاب خود را دوباره شارژ می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL مجدداً به 31.8 دلار تبدیل می شود زیرا گاوها شتاب خود را دوباره شارژ می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای امروز صعودی است زیرا نشان می دهد که قیمت امروز یک حرکت صعودی را دنبال کرده است، زیرا گاوها دائما در تلاش برای برتری بوده اند. گاوها در نهایت از روند نزولی مداوم طفره رفتند زیرا سکه قبلاً در حال کاهش بود. با این حال، گاوها پس از اصلاح شدید مشاهده شده دیروز، موفق شدند کنترل خود را در دست بگیرند و در نتیجه تلاش های مستمر، قیمت تا سطح 31.8 دلار افزایش یافته است. همچنین انتظار می‌رود در ساعات آینده افزایش قیمت‌ها افزایش یابد.

نمودار قیمت یک روزه SOL/USD: SOL پس از احیای صعودی 0.56 درصد افزایش یافت

تحلیل قیمت یک روزه سولانا نشان می دهد که قیمت برای امروز روند افزایشی را دنبال کرده است. اگرچه قبلا این روند به نفع خرس ها بود، اما اکنون شرایط تغییر کرده است و روند کلی به نفع خریداران بوده است. افزایش قابل توجهی در ارزش SOL/USD در 24 ساعت گذشته ثبت شده است و همچنین قیمت در زمان نگارش مقاله تا 31.8 دلار افزایش یافته است. اگر با زیان در جلسه معاملاتی قبلی مقایسه شود، سودها در سمت پایین هستند، اما ممکن است با گذشت زمان، سود افزایش یابد.

sol 1i
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

با وجود روند نزولی قبلی، منحنی SMA 20 بالاتر از منحنی SMA 50 حرکت کرده است. میانگین متحرک (MA) نسبتاً در یک موقعیت ثابت است، یعنی 31.5 دلار، درست بالاتر از سطح قیمت. کاهش قبلی در نوسانات، ارزش باند بولینگر بالایی را به 36.2 دلار، که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، و ارزش باند بولینگر پایین را به 29.5 دلار، که قوی ترین حمایت را نشان می دهد، تنظیم کرد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به سطح شاخص 44 افزایش یافته است زیرا منحنی رو به بالا این اندیکاتور به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی سولانا نشان می دهد که افزایش قابل توجهی در قیمت SOL/USD طی 16 ساعت گذشته مشاهده شده است. شکست قیمت نزولی بود، اما دوباره شروع به بهبود کرد و در نتیجه برای 12 ساعت متوالی به افزایش ادامه داد، که روند امروز را مشخص کرد. با این حال، فشار فروش دوباره در حال شکل گیری است و قیمت در حال حاضر در حال اصلاح است، اما با سرعت کنترل شده، در سطح 31.8 دلار است.

سل 4 گرم
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته در سطح 31.8 دلار با شیب نزولی معامله می شود. اکنون میانگین باند بولینگر روی 32.4 دلار است، در حالی که باند بولینگر بالا در 34.1 دلار است، باند بولینگر پایین در 30.7 دلار است و قیمت بین باند پایین و خط متوسط ​​معامله می شود. منحنی RSI امروز نیز حرکت صعودی را پوشش داده است، اما منحنی در حال حاضر در شاخص 42 صاف شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی و روزانه سولانا، روند صعودی روز را تأیید می کند، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. گاوها در بیشتر روزها در نمودارهای قیمت پیشرو بوده اند، و گرایش صعودی توسط SOL/USD نشان داده شده است. باید انتظار افزایش بیشتر قیمت را داشت زیرا نمودار قیمت ساعتی نیز علائم مثبتی را نشان می دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.