منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL مجدداً به 12.45 دلار افزایش می یابد، در ادامه روند صعودی بیشتری خواهد داشت

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL مجدداً به 12.45 دلار افزایش می یابد، در ادامه روند صعودی بیشتری خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت امروز نیز افزایش قابل توجهی داشته است. قیمت SOL دیروز به 12.38 دلار محدود شد، زیرا از مقاومت 12.57 دلار عبور کرد، و امروز صعود صعودی منجر به بهبود بیشتر قیمت شده است زیرا ارزش آن به 12.45 دلار ارتقا یافته و بالاترین قیمت هفتگی را تعیین می کند. شکست قیمت در آغاز جلسه معاملاتی امروز صعودی بود، زیرا گاوها موفق شدند به برتری خود ادامه دهند. پیش‌بینی می‌شود در ساعات آینده سطح قیمت‌ها افزایش بیشتری پیدا کند.

حرکت نزولی در دو روز گذشته در جریان بود و با آماده شدن گاوها برای کنترل بازار شکسته شد. در حال حاضر، سطح پشتیبانی در 12.18 دلار وجود دارد و اگر قیمت SOL به زیر این سطح سقوط کند، کاهش بیشتری انتظار می رود. از سوی دیگر، احتمال افزایش قیمت نیز وجود دارد. گاوها ممکن است دوباره مقاومت 12.57 دلار را هدف قرار دهند و در صورت موفقیت، انتظار می رود قیمت بیشتر افزایش یابد.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: حرکت صعودی بالای 12.18 دلار ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا یک روزه نشان می دهد که تابع قیمت برای امروز نیز صعودی است. قیمت افزایش یافته است و سکه در زمان نگارش مقاله با قیمت 12.45 دلار معامله می شود. اگرچه افزایش سطح قیمت اندک است، اما ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته ارزش 0.71 درصدی را به دست آورده است و جفت ارز دیجیتال نیز در هفته گذشته 8.72 درصد افزایش ارزش را گزارش کرده است، امیدواریم که قیمت بیش از این افزایش یابد. روز. SOL/USD در حفظ سطح قیمت در این هفته ناموفق بوده است، زیرا به نظر می رسد نزول مداوم در حال پایان است.

تصویر 347
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

خطوط EMA نیز روند صعودی را نشان می دهند، زیرا خط EMA کوتاه مدت بالاتر از خط EMA بلند مدت معامله می شود. شاخص میانگین متحرک همگرایی/واگرایی (MACD) مثبت است و RSI در منطقه بیش از حد خرید در حال روند است، که نشان می دهد حرکت قیمت در حال حاضر به نفع گاوها است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: تحولات اخیر و شاخص های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا نیز روند صعودی را تایید می کند زیرا افزایش خوبی در ارزش بازار SOL/USD شناسایی شده است. اگرچه گاوها زودتر روند بازار را کنترل کردند، اما خرس ها مانع عملکرد قیمت شدند و همچنین اصلاحی نیز 8 ساعت پیش مشاهده شد. اما اکنون قیمت این محدوده را دوباره به سمت بالا پوشش می دهد زیرا نزدیک به 12.45 دلار معامله می شود.

تصویر 346
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

اندیکاتورهای فنی و نوسانگرها نیز به نفع گاوها هستند زیرا MACD با سبز شدن هیستوگرام مثبت است و RSI نیز زیر سطح 50 معامله می شود که نشان می دهد ممکن است در روند کوتاه مدت اصلاح شود. EMA در نمودار 4 ساعته نیز از روند صعودی پشتیبانی می کند زیرا EMA کوتاه مدت بالاتر از خط EMA بلند مدت معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا امروز صعودی است زیرا علیرغم اصلاحی که قبلا مشاهده شد، تا کنون هیچ فعالیت نزولی دیگری مشاهده نشده است. گاوها در حال کنترل بازار هستند و قیمت در یک روند صعودی معامله می شود که ممکن است قبل از مشاهده هرگونه فعالیت نزولی مدتی ادامه یابد.