منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL مانع 100 دلار را برای تست نوسان 101 دلار می شکند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL مانع 100 دلار را برای تست نوسان 101 دلار می شکند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت سولانا در نمودار روزانه صعودی است
  • SOL/USD در محدوده 93 – 101 دلار معامله شد
  • اقدام قیمت سولانا برای تقویت بیشتر در قیمت 96 دلار تثبیت شد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا امروز در نمودار روزانه صعودی است زیرا بازار در 24 ساعت گذشته پس از تلاش موفقیت آمیز برای شکستن حمایت روانی 100 دلار ، فراتر از حمایت 95 دلاری است. این سکه پیش از سقوط 101 دلار را آزمایش کرد و به پایین ترین سطح خود یعنی 96 دلار رسید. بنابراین ، ما انتظار داریم که SOL/USD دیروز معکوس شود و برخی از خسارت هایی را که در اوایل این هفته مشاهده شده بود به دست آورد.

بازار ارزهای دیجیتال طی سیگنال های متفاوتی در 24 ساعت گذشته معامله شد. رهبر بازار ، BTC ، 0.79 درصد و ETH 0.76 درصد کاهش یافته است. سولانا (SOL) با درصد افزایش 5 در میان بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: نوسان سولانا 101 دلار بالا است

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته سولانا ، شمعدان ، SOL/USD در محدوده 93 تا 101 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان متوسط ​​در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات پس از افت قابل توجه 19 درصدی نسبت به رقم دیروز ، 2.25 میلیارد دلار است. در همین حال ، سرمایه بازار سولانا پس از افزایش 2.2 درصدی در 24 ساعت گذشته ، حدود 28.4 میلیارد دلار معامله می شود.

نمودار 4 ساعته SOL/USD: SOL امروز برای صعود عمده تنظیم شده است؟

در شمعدان های 4 ساعته تجزیه و تحلیل قیمت سولانا ، می توانیم شاهد افزایش قیمت سولانا برای تقویت بیشتر در قیمت 96 دلار باشیم ، در حالی که گاوها خود را برای افزایش سریع قیمت روز آماده می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL مانع 100 دلار را برای آزمایش نوسان 101 دلار بالا 1 می شکند
نمودار 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت سولانا در ماه های گذشته با رشد صعودی همراه بوده است. پس از اینکه سکه در ژوئن به پایین ترین سطح خود رسید و به 22 دلار رسید ، SOL/USD بیش از 260 درصد افزایش یافت و به بالاترین نوسان کنونی 101 دلار رسید.

سولانا از نوسان 101 دلار بالا رفت و به 96 دلار رسید و پایین ترین سطح دیگر را رقم زد. با این حال ، این افزایش قیمت به پایین ترین سطح خود در حدود 95 دلار منجر شد ، جایی که گاوها حمایت خود را ایجاد می کنند. از آنجا SOL مجدداً حرکت کرد و 95 دلار این بار به عنوان پشتیبانی عمل کرد.

به طور کلی ، از آنجا که کمی پایین تر تعیین شده است ، عملکرد قیمت سکه همچنان صعودی است و می توان پیش بینی کرد که SOL در هفته جاری صعودهای بیشتری را ثبت کند. تا زمانی که پشتیبانی 95 دلاری باقی می ماند ، SOL/USD باید بازگردد تا قیمت 101 دلار قبلی را آزمایش کرده و پایه محکمی جدید بسازد.

تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل قیمت سولانا صعودی است زیرا بازار حتی پس از اندکی افت دیروز به بالای 90 دلار می رسد. بنابراین ، ما انتظار داریم که SOL/USD به پایین ترین سطح خود برسد و در 24 ساعت آینده به بالاترین سطح نوسان کنونی 101 دلار ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت سولانا هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.