منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL شتاب صعودی در 28.1 دلار به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL شتاب صعودی در 28.1 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار پتانسیل صعودی عظیمی را نشان می دهد. گاوها کنترل خود را بر بازار سولانا بازپس گرفته اند، که مسیر بازار را به سمت بهتر شدن تغییر می دهد، و SOL اکنون انتظار دارد که دوره صعودی در چند روز آینده در دست بگیرد. با این حال، خرس ها هر کاری که می توانند انجام می دهند تا کنترل خود را دوباره به دست آورند. در نتیجه، قیمت SOL در چند ساعت اخیر پویایی افزایش شدیدی را تجربه کرده است.

بازار نشان می دهد که قیمت سولانا دیروز به سطح 27 دلار سقوط کرد اما بلافاصله پس از آن به 28 دلار رسید. سولانا به حرکت مثبت خود ادامه می دهد. با این حال، روز بعد، قیمت سولانا افزایش یافت و به 28 دلار رسید. SOL در حال حاضر با 28 دلار معامله می شود. SOL با حجم معاملات 717,362,090 دلار و ارزش بازار زنده 10,050,382,807 دلار در 24 ساعت گذشته 2.72 درصد رشد داشته است. SOL در حال حاضر در رتبه نهم در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل صعودی را با حرکت قیمت به سمت بالا نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت رو به کاهش است که باعث می‌شود ارز دیجیتال کمتر مستعد تغییرات نوسان در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 30 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 26.9 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

قیمت SOL/USD بر روی منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت صعودی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات کاهشی را تجربه می کند، قیمت سولانا فضایی برای حفظ روند مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت SOL/USD به سمت مقاومت برگشتی حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده افزایش بازار با پویایی ثابت است.

تصویر 318
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 39 است که باعث می شود ارز دیجیتال وارد منطقه خنثی پایین تر شود. علاوه بر این، امتیاز RSI بیشتر به سمت بالا حرکت می کند و نشان می دهد که فعالیت خرید بر فعالیت فروش تسلط دارد در حالی که به سمت ثبات حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 ساعت

تحلیل قیمت سولانا در چند روز اخیر با نوساناتی روبرو شده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسان، باعث می شود ارزش ارز دیجیتال تغییر کند. در نتیجه، سقف بالای باند بولینگر روی 34.9 دلار است که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger روی 27.2 دلار است که قوی‌ترین پشتیبانی برای SOL است.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند که نشان دهنده نوسانات فزاینده با شانس زیاد برای حفظ روند مثبت است. از این رو، قیمت به سمت افزایش ویژگی ها به سمت بالا حرکت می کند.

تصویر 319
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 34 باشد که بی ثباتی ارز دیجیتال را نشان می دهد. تحت منطقه خنثی پایینی قرار می گیرد. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت خطی پیروی می کند که نشان دهنده یک بازار ثابت است و به سمت پویایی خفته حرکت می کند. امتیاز RSI ثابت نشان دهنده فعالیت خرید برابر با فعالیت فروش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا حرکت صعودی و فرصت های صعودی بیشتر را نشان می دهد. علاوه بر این، گاوها بازدارندگی خود را نشان داده‌اند و ممکن است به زودی کنترل بازار را برای درازمدت به دست بگیرند، زیرا بازار نشانه‌های گسترده‌ای از هرگونه تغییر را نشان می‌دهد. بنابراین، با توجه به این تحلیل، انتظار می رود سولانا آینده امیدوار کننده ای داشته باشد و گاوها خرس ها را کاملاً از صحنه خارج کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.