منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL در 36.1 دلار. آیا تجمیع آغاز شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL در 36.1 دلار. آیا تجمیع آغاز شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس تجزیه و تحلیل فعلی قیمت سولانا، خرس ها بازگشته اند. فشار فروش روند بازیابی آغاز شده دیروز را متوقف کرده است. تا کنون، قیمت در جهت منفی 36.1 دلار معامله می شود. از آنجایی که فروشندگان فعال بوده اند، طی هفته گذشته یک نزول مداوم بازار را دنبال کرده است. پیش از این، فواصل صعودی وجود داشت که در آن بازار روند افزایشی را دنبال می کرد، اما در هفته گذشته، برتری کلی برای خرس ها بوده است. اما اکنون، به نظر می رسد سکه در مرحله تثبیت است، زیرا خرس ها پس از یک روز فعالیت صعودی بازگشتند.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: خرس ها پس از بهبودی کوتاه با گاو نر می جنگند

تحلیل قیمت یک روزه سولانا تایید می کند که قیمت برای امروز در سمت کاهش قرار دارد. شانس بهبود از هم اکنون به تعویق افتاده است و خرس ها بر نمودارهای قیمت تسلط دارند زیرا فعالیت های فروش بیشتر در حال وقوع است. قیمت به 36.1 دلار کاهش یافته است و در کل ارزش این ارز دیجیتال در هفته گذشته حدود 19.35 درصد کاهش یافته است. ارزش میانگین متحرک (MA) پس از عبور از منحنی SMA 50 در 39.4 دلار معامله می شود.

SOL 1e
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

از آنجایی که قیمت در هفته گذشته در حال کاهش مداوم بوده است، باندهای بولینگر شروع به گسترش کرده اند و میانگین آنها در 40.6 دلار حفظ شده است. اگر مقادیر بالایی و پایینی شاخص باند بولینگر را مورد بحث قرار دهیم، انتهای بالایی آن در 47 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که قسمت پایینی آن در 34.3 دلار است که نشان دهنده حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) پس از کسری امروز در حال حاضر 39 است، اما این اندیکاتور به دلیل تثبیت هیچ علامت واضحی نشان نمی دهد.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت سولانا یک روند نزولی را پیش بینی می کند زیرا کاهش جزئی در ارزش بازار SOL/USD شناسایی شده است. با این حال، آخرین پیشرفت در جهت صعودی بوده است زیرا حمایت دوباره ظاهر شده است. در نتیجه آخرین تلاش های صعودی، قیمت اکنون به 36.1 دلار کاهش یافته است. خط روند کوتاه مدت با توجه به روند صعودی دیروز همچنان صعودی است. در عین حال، ارزش میانگین متحرک در حال حاضر 35.88 دلار کمتر از SMA 50 است.

SOL 4t
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته در سمت پایین است، به این معنی که احتمال تثبیت قیمت سکه در روزهای آینده بسیار زیاد است. انتهای بالایی شاخص باندهای بولینگر 37.8 دلار است، در حالی که قسمت پایینی آن 34.6 دلار است. امتیاز RSI اکنون 39 است که در محدوده خنثی پایینی قرار دارد و سفر صاف این اندیکاتور به رقابت بین گاو نر و خرس اشاره دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ساعتی و روزانه سولانا یک روند نزولی را برای روز پیش‌بینی می‌کند زیرا قیمت از یک حرکت کاهشی پیروی می‌کند. شمعدان های قرمز برای گاوها ضرر نشان می دهند زیرا قیمت به 36.1 دلار کاهش یافته است. در هفته‌های آتی، در صورتی که تثبیت فعلی روند صعودی داشته باشد، می‌توان انتظار افزایش شتاب خرید را داشت.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.