منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL حمایت 42.5 دلاری را به عنوان شتاب نزولی دوباره آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL حمایت 42.5 دلاری را به عنوان شتاب نزولی دوباره آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا یک روند نزولی را برای امروز نشان می دهد زیرا کاهش بیشتر قیمت مشاهده شده است. قیمت امروز نیز پس از زیان دیروز به 42.8 دلار کاهش یافت. SOL/USD از 14 آگوست 2022 در روند نزولی قرار داشته است و امروز قیمت همچنان در روند کاهشی است و به الگوی موجی نزولی که از 10 ژوئن 2022 در نمودارها قابل مشاهده است ادامه می دهد. روزهای آینده با پایان اصلاحات.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: روند نزولی تشدید می شود

تحلیل قیمت یک روزه سولانا برای امروز یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت امروز نیز کاهش یافته است. حرکت نزولی طی چند روز گذشته ادامه داشته است و امروز نیز همین روند ادامه دارد. قیمت پس از آخرین افت به سطح 42.8 دلار کاهش یافته است. این جفت ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 6.45 درصد زیان داشته است، اما همچنان در صورت مشاهده در هفته گذشته حداقل سود 0.76 درصدی را گزارش می‌کند. شاخص میانگین متحرک (MA) در علامت 34.8 دلار بالاتر از سطح قیمت قرار دارد.

SOL 1d
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

مدت‌هاست که نوسانات ملایم بوده و از نظر نوسانی نیز وضعیت به همین منوال است. ارزش باند بولینگر بالا 46.3 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 37.9 دلار است که نشان دهنده حمایت از قیمت ارز دیجیتال است. باندهای بولینگر به طور متوسط ​​42.1 دلار، درست پایین تر از سطح قیمت فعلی، حفظ می کنند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 52 در منطقه خنثی وجود دارد که نشان دهنده شرایط نامطلوب برای SOL است، زیرا منحنی رو به پایین این اندیکاتور فعالیت فروش در بازار را نشان می دهد که ارزش آن را کاهش می دهد.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

کاهش قیمت دیروز به ارزش بازار SOL بسیار آسیب رسانده است. قیمت فعلی همچنان پایین تر از میانگین متحرک است که ارزش آن در نمودار 4 ساعته در 44.1 دلار قرار دارد. قیمت بار دیگر در حال کاهش است زیرا روند نزولی در چهار ساعت گذشته تقویت شده است. کاهش مداوم سطوح قیمت را می توان در نمودارها مشاهده کرد زیرا قیمت در 48 ساعت گذشته از یک حرکت نزولی پیروی کرده است.

sol 4h
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

میانگین اندیکاتور باندهای بولینگر به 45.5 دلار کاهش یافته است، در حالی که باند بولینگر بالایی 48.4 دلار را نشان می دهد و باند پایینی 42.5 دلار را نشان می دهد که نشان دهنده محدوده نوسان بالا برای SOL است. منحنی RSI در شاخص 41 به سمت پایین حرکت می کند، زیرا فشار نزولی بسیار زیاد به نظر می رسد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

گزارش تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که طی 24 ساعت گذشته حرکت نزولی قیمت مشاهده شده است که ادامه روند نزولی است. قیمت به دلیل روند نزولی ثابتی که در چند روز گذشته دنبال می شود و به نظر می رسد امروز تشدید می شود، به سطح 42.8 دلار کاهش یافته است. قیمت ممکن است در ساعات آینده کاهش یابد زیرا آخرین کندل در نمودار قیمت چهار ساعته نیز قرمز است و منحنی RSI نیز به شدت رو به پایین است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.