منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL تا 32.5 دلار افزایش می یابد زیرا گاوهای نر 33.3 را هدف قرار می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL تا 32.5 دلار افزایش می یابد زیرا گاوهای نر 33.3 را هدف قرار می دهند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا حرکت صعودی قیمت را برای امروز نشان می‌دهد، زیرا گاوها در تلاش هستند تا پیشروی خود را ادامه دهند و تا کنون با افزایش قیمت امروز در تلاش‌های خود موفق بوده‌اند. هفته گذشته برای خرس‌ها مطلوب بود زیرا قیمت با نرخ قابل توجهی کاهش یافت. از 14 آگوست تا 28 آگوست 2022، قیمت از 46.5 به 30.3 دلار کاهش یافت که نشان دهنده شدت روند نزولی است، اما امروز، این روند به نفع گاوها است، زیرا آنها در موقعیت پیشرو قرار دارند. پیش‌بینی می‌شود که قیمت در ساعات آینده به بالاتر از 32.5 دلار نیز برسد.

نمودار قیمت یک روزه SOL/USD: 7.45 درصد افزایش در ارزش سکه مشاهده شد

تحلیل قیمت یک روزه سولانا افزایش ارزش جفت ارزهای DOT/USD را پیش‌بینی می‌کند، زیرا گاوها اکنون در تلاش برای اشغال موقعیت جلو هستند. روند نزولی پی در پی معکوس شده است زیرا گاوها از دیروز پیشتاز نمودارهای قیمت هستند. قیمت از دیروز بهبود قابل توجهی را تجربه کرد و از 30.3 دلار به 32.5 دلار افزایش یافت و در 24 ساعت گذشته 7.45 درصد ارزش داشت. سطح قیمت همچنان پایین تر از میانگین متحرک (MA) است که در حال حاضر 33.3 دلار است.

SOL 1we
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر به شدت در حال واگرایی بوده اند که نشان دهنده افزایش نوسانات در روزهای آینده است. میانگین ارزش آنها در 37.7 دلار تعیین شده است، در حالی که ارزش بالای آنها 47.8 دلار و ارزش پایین 27.6 دلار است که نشان دهنده قوی ترین سطوح مقاومت و حمایت برای ارز دیجیتال است و مقیاس شیوع نوسانات کاملاً واضح است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) کاملاً خنثی است زیرا این اندیکاتور در روز با شاخص 37 معامله می شود، منحنی RSI حرکت افقی را نشان می دهد که به فقدان تکانه اشاره دارد، اما اگر حرکت خرید تشدید شود، منحنی ممکن است به سمت بالا حرکت کند.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا علیرغم کاهش قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی به نفع گاوها است، زیرا خرس‌ها تلاش کردند مداخله کنند، اما حمایت صعودی دوباره ظاهر شد و قیمت در چهار ساعت گذشته در حال افزایش است. کندل سبز نشان دهنده بازگشت روند صعودی است و افزایش بیشتر قیمت انتظار می رود. در نتیجه تلاش‌های صعودی فزاینده، قیمت به 32.6 دلار رسیده است. روند صعودی اخیر قیمت را بسیار بالاتر از مقدار میانگین متحرک یعنی 31.4 دلار در نمودار 4 ساعته کرده است.

SOL 4re
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات در چهار ساعت گذشته شروع به افزایش کرده است که ممکن است فرصتی برای گاو نر فراهم کند تا به تلاش خود ادامه دهند. از سوی دیگر، مقادیر باند بولینگر بالا و پایین به 32.7 دلار و 30.3 دلار نیز تغییر یافته است. امتیاز RSI به دلیل روند خرید شروع به احیا کرده و تا شاخص 52 حرکت کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که پس از بازگشت گاوها به نمودار کندل استیک امروز، قیمت یک بار دیگر به سمت بالا حرکت می کند. قیمت DOT/USD به سطح 32.6 دلار بهبود یافته است و انتظار می‌رود که حتی بیشتر از این نیز صعود کند. نمودار قیمت ساعتی همان حرکت رو به بالا تحت پوشش قیمت را در چهار ساعت گذشته پیش بینی می کند. اگر حمایت در 31.8 دلار باقی بماند، بهبودی ممکن است برای امروز ادامه یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.