منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL تا محدوده 30 دلار کاهش می یابد. آیا استراحت پایین تر در پیش است؟

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL تا محدوده 30 دلار کاهش می یابد. آیا استراحت پایین تر در پیش است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Solana نزولی است زیرا نشان می دهد که ارزش ارز دیجیتال تا سقف 30.5 دلار کاهش یافته است زیرا حرکت نزولی احیا شده است. تابع قیمت دوباره به سمت پایین حرکت می کند، و کندل قرمز کاهش قیمت را با بازگشت روند نزولی نشان می دهد. گاوها سعی کردند اوایل دیروز بازار را تصاحب کنند، زیرا قیمت با بهبود جزئی روبرو شد. با این حال، امروز، خرس‌ها توانسته‌اند پس از کاهش قیمت SOL، موقعیت خود را پس بگیرند. خرس‌ها کاملاً تهاجمی هستند و روند نزولی به اندازه کافی قوی است، زیرا اصلاح امروز بسیار شیبدار است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: SOL در یک روند نزولی به دام افتاده است

تحلیل یک روزه قیمت سولانا نشان می دهد که خرس ها به نمودار قیمت بازگشته اند زیرا قیمت در طول روز کاهش قابل توجهی داشته است. با کاهش 3.12 درصدی ارزش در 24 ساعت گذشته، قیمت به 30.5 دلار کاهش یافت، زیرا خرس‌ها توانستند امروز یک بازگشت قوی داشته باشند. به طور کلی، سکه در هفته گذشته نیز دچار افت شد زیرا در هفت روز گذشته حدود 14.46 درصد ارزش خود را از دست داد. ارزش بازار نیز 2.98 درصد کاهش یافته و حجم معاملات نیز 18.74 درصد کاهش یافته است.

Sol 1k
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

قیمت کمتر از میانگین متحرک (MA) است که در روز 32.1 دلار است. نمودار قیمت یک روزه نیز نوسانات بالایی را برای سکه با مقادیر اندیکاتور باندهای بولینگر به شرح زیر نشان می دهد. باند بالا در 46.2 دلار است که نشان دهنده مقاومت است و باند پایین در 26.4 دلار است که نشان دهنده حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در شیب نزولی قرار دارد و شاخص 33 را نشان می دهد که به فعالیت فروش در بازار اشاره می کند.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت سولانا روند نزولی را تأیید می کند زیرا خرس ها برتری خود را کاملاً ماهرانه حفظ کرده اند. شکست قیمت نزولی بود و در چهار ساعت گذشته متحمل ضرر شدید شد که شرایط را بیشتر بدتر کرد. قیمت در چهار ساعت گذشته به دلیل فشار نزولی به سطح 30.5 دلار کاهش یافته است. مقدار میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت 31.6 دلار بالاتر از سطح قیمت است و یک متقاطع بین منحنی SMA 50 و SMA 20 نیز ثبت شده است که یک نشانه نزولی است.

sol 4v
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 همچنان بالاتر از منحنی SMA 20 حرکت می کند که روند نزولی را تأیید می کند. در حالی که نوسانات در نمودار چهار ساعته ملایم است، باند بولینگر بالا در علامت 33 دلار قرار دارد، در حالی که باند بولینگر پایین در علامت 30.4 دلار است و قیمت تقریباً باند پایین را لمس می کند. امتیاز RSI در یک روند نزولی شیب دار است، اگرچه هنوز در منطقه خنثی است و در شاخص 38 در نیمه پایین منطقه خنثی وجود دارد که نشان دهنده فعالیت فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ساعتی و روزانه سولانا امروز نزولی است، زیرا انتظار داریم SOL در ساعات آینده پس از افت شدید قبلی، نزولی بیشتری را آزمایش کند. تکانه نزولی همچنان بر بازار حاکم است و انتظار می رود SOL نیز در ساعات آینده نزولی باقی بماند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.