منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 47 دلار باز می گردد و در مرحله بعدی مقاومت 50 دلاری را در نظر می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 47 دلار باز می گردد و در مرحله بعدی مقاومت 50 دلاری را در نظر می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت سولانا حاکی از حرکت صعودی تا 50 دلار است
  • SOL با مقاومت در مرز 48 دلار مواجه است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 44 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت Solana نشان می دهد که SOL یک بهبود صعودی را آغاز کرده است زیرا قیمت از مرز 45.00 دلار گذشته و نزدیک به سطح کلید 50.00 دلار است. با این حال، قبل از بازگشت SOL به 50 دلار، باید بر مقاومت 48.00 دلار غلبه کرد.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده می‌کند، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی عبارتند از WAVES و ADA که به ترتیب شیب 85.61 و 25.64 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL 47.00 دلار بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 47 دلار باز می گردد، در مرحله بعدی مقاومت 50 دلاری را مشاهده می کنید
نشانگرهای فنی برای SOL/USDT توسط Tradingview

MACD در زمان چاپ صعودی است همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت صعودی قابل توجهی را همانطور که در ارتفاع هیستوگرام مشاهده می شود نشان می دهد. از سوی دیگر، سایه روشن تر هیستوگرام حاکی از یک حرکت صعودی کاهشی در ساعات اخیر است زیرا SOL مقاومت در بالا رفتن از مرز 48.00 دلار پیدا می کند.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا تحلیل قیمت سولانا حرکت خالص پایینی را در پنج روز گذشته مشاهده می کند. با ادامه روند صعودی، دو EMA در حال حاضر به سمت بالا حرکت می کنند که منعکس کننده عملکرد اخیر قیمت است و 12-EMA بالاتر از 26-EMA حرکت می کند.

RSI در داخل منطقه خنثی معامله می شود و در سه روز گذشته در آن معامله می شود. در حال حاضر، RSI بالاتر از خط میانگین در 50.00 معامله می شود و نزدیک به سطح 60.00 واحد شاخص شناور است. با ادامه فعالیت خرید، این اندیکاتور نزدیک به منطقه اشباع فروش معامله می شود. همانطور که RSI به افزایش خود ادامه می دهد، موقعیت فعلی نشان می دهد که هنوز فضا برای حرکت بیشتر به سمت بالا قبل از نیاز به اصلاح وجود دارد.

باندهای بولینگر تا دیروز باریک بودند، اما در مطبوعات، زمان افزایش نوسان قیمت را برای اقدام قیمت سولانا نشان داد. علاوه بر این، باندها در حال واگرایی هستند زیرا SOL به سمت خط میانگین نشانگر باز می گردد. در حال حاضر، خط میانگین برای گاوها در 44.61 دلار پشتیبانی می کند در حالی که حد بالایی به عنوان مقاومت در سطح قیمت 48.58 دلار عمل می کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای SOL/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا یک سیگنال خرید با 10 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که از گاوها حمایت می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها هشت اندیکاتور از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی کم را نشان می‌دهند. در عین حال، هشت اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت سولانا این احساس را ندارد و در عوض یک سیگنال فروش با 12 اندیکاتور نشان می دهد که در مقابل تنها چهار اندیکاتور که حرکت رو به بالا را نشان می دهد، یک شکست رو به پایین را نشان می دهد. این تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فعالیت خرید پایین برای دارایی را نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت سولانا چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 47 دلار باز می گردد، در 2 بعدی به مقاومت 50 دلاری نگاه می کند
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Solana نشان می دهد که پس از سقوط از بالاترین سطح 55.0 دلار به سطح حمایت 40.0 دلار، SOL در نهایت به بالای 47.00 دلار بازگشته است. با این حال، گاوها قبل از بازگشت SOL به سطح 50.00 دلار، همچنان با مقاومت قوی در سطح 48.00 دلار روبرو هستند.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که SOL به حرکت رو به بالا ادامه دهد زیرا حرکت قیمت همچنان به مشاهده حرکت صعودی ثابت در نمودارهای 4 ساعته ادامه می دهد. در حالی که 48.00 دلار برای خریداران مقاومت نشان می دهد، می توان انتظار داشت که گاوها تا اواخر امروز یا اوایل فردا از آن عبور کنند زیرا قیمت به سطح 50.00 دلار بازمی گردد. اگر گاوها به فشار خود ادامه دهند، می توان انتظار داشت که SOL سطح 55.00 دلار را در پنج روز آینده دوباره آزمایش کند.