منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 18 دلار نزدیک می شود، زیرا گاوها سعی می کنند از منطقه مقاومت عبور کنند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 18 دلار نزدیک می شود، زیرا گاوها سعی می کنند از منطقه مقاومت عبور کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا روند صعودی را برای ارزهای دیجیتال امروز پیش‌بینی می‌کند. اگرچه قیمت پیش از این با مقاومت نزولی روبرو بود، گاوها توانستند قیمت را در 24 ساعت گذشته به 17.76 دلار برسانند. ظهور دومین شمعدان سبز نشان می دهد که ارزش سکه برای دومین روز متوالی بار دیگر افزایش یافته است.

پیش‌بینی قیمت ساعتی روندهای مشابه بازار را برای SOL/USD تأیید می‌کند، زیرا قیمت حرکت صعودی را در طول روز پوشش می‌دهد و گاوها در تلاش هستند تا قیمت را بالاتر از منطقه مقاومت، جایی که قیمت در حال حاضر شناور است، بالا ببرند. با این حال، مقاومت اصلی بعدی در سطح 24.22 دلار وجود دارد. اما در حال حاضر، گاوها باید قدرت بیشتری برای دور زدن این ناحیه فشار محلی نشان دهند.

نمودار قیمت یک روزه SOL/USD: با کاهش نوسانات قیمت، گاوها با مشکل مواجه می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه سولانا اخبار دلگرم کننده ای را از سمت صعودی ارائه می دهد، زیرا قیمت در طول روز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. سکه در حال حاضر در زمان نگارش مقاله با قیمت 17.76 دلار معامله می شود و اگر گاوها ثبات را نشان دهند، احتمال افزایش بیشتر در سطوح قیمت وجود دارد. سکه در 24 ساعت گذشته به دلیل نوسان سریع قیمت در جلسه معاملاتی قبلی، 17.14 درصد افزایش را گزارش می دهد که یک دستاورد بزرگ برای گاوها است. با این حال، در صورت مشاهده در هفته گذشته، سکه همچنان با کاهش 45.24 درصدی روبرو است.

SOL 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

سطوح قیمت ها از 6 نوامبر 2022 آسیب جدی دیده است، اما اکنون ادامه روند صعودی را می توان در نمودار قیمت که از دیروز آغاز شد، مشاهده کرد. مقدار میانگین متحرک (MA) در موقعیت 26.38 دلار قرار دارد که زیر منحنی SMA 50 است.

نوسانات در سمت بالاتر است و از هم اکنون در حال افزایش است، زیرا بازوی بالایی باندهای بولینگر تا 40.75 کشیده شده است که نشان دهنده تندترین مقاومت برای SOL است، در حالی که بازوی پایینی اندیکاتور در 17.37 دلار وجود دارد که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. برای قیمت SOL. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) حرکت افقی را به دلیل مقاومت احساس شده توسط سکه از سمت نزولی نشان می دهد و نوسان قیمت امروز کند بوده است زیرا این اندیکاتور قرائت شاخص 32 را در نزدیکی خط مرزی منطقه کم خرید نشان می دهد.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل قیمت ساعتی سولانا نیز امروز از خریداران حمایت می کند زیرا قیمت امروز نسبتاً افزایش یافته است. شمعدان های سبز رنگ که اواخر شب ظاهر شدند، پس از شکست منحنی قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی، منحنی قیمت را دوباره در جهت مثبت منحرف کردند.

SOL 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

اصلاحات فعلی که در حال حاضر انجام می شود ممکن است روند را به نفع خرس ها تغییر دهد، اما قیمت در حال حاضر به پایین ترین محدوده قیمت نزدیک شده است، بنابراین امیدواریم گاوها در ساعات آینده دوباره آن را تصاحب کنند. در حال حاضر، ارزش ارز دیجیتال پس از کسب مقداری ارزش، با قیمت 17.78 دلار معامله می شود. مقدار میانگین متحرک در نمودار قیمت چهار ساعته در سطح 16.80 دلار کمتر از قیمت فعلی است.

نوسانات در نمودار 4 ساعته بالا است، با باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر در علامت 27.19 دلار و باند پایینی در علامت 10.42 دلار وجود دارد، قیمت به سمت خط میانگین اندیکاتور در 18.81 حرکت می کند. . نمودار RSI حرکت اندکی رو به پایین را نشان می دهد زیرا این اندیکاتور در شاخص 39 معامله می شود و به افزایش مجدد فشار فروش در سطح قیمت فعلی اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی و روزانه سولانا نشان دهنده حمایت از خریداران است، زیرا امروز افزایش جزئی در ارزش بازار SOL/USD مشاهده شد، اگرچه این افزایش به 17.14 درصد رسید، اما نوسان قیمت امروز آهسته است زیرا خرس ها رقابت سختی را ایجاد می کنند. . با این حال، کندل سبز نشان دهنده ارتقاء ارزش سکه در 24 ساعت گذشته است. ما انتظار داریم که Solana در ساعات آینده روند صعودی خود را ادامه دهد و امیدواریم قیمت از مرز 18 دلار عبور کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.