منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 14.00 دلار باز می گردد که نزولی بیشتر است

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 14.00 دلار باز می گردد که نزولی بیشتر است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت سولانا حاکی از حرکت نزولی به 12.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی در 14.00 دلار و کمتر از آن در 14.00 دلار قرار دارد
  • SOL با مقاومت 15.74 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که در حالی که گاوها و خرس‌ها برای تسلط بر بازار تلاش می‌کنند، قیمت در مرز 15.00 دلار مقاومت پیدا می‌کند و به مرز 14.00 دلار کاهش یافته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته یک جو مثبت بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی عبارتند از ETH و BTC که به ترتیب شیب 6.37 و 5.21 درصدی را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL به 14.00 دلار باز می گردد

تصویر 253
نشانگرهای فنی برای SOL/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را که در ارتفاع پایین هیستوگرام بیان می‌شود، نشان می‌دهد. MACD در 48 ساعت گذشته حرکت صعودی پایینی از خود نشان داده است زیرا قیمت در حدود سطح 15.00 دلار معامله می شود.

EMAها در حال حاضر زیر موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان نزولی است. با این حال، همانطور که دو EMA به سمت بالا حرکت می کنند. این شاخص حاکی از فعالیت خالص خرید در بازارها است. از سوی دیگر، 12-EMA فاصله خود را با 26-EMA حفظ می کند که نشان می دهد حرکت صعودی در ساعات اخیر افزایش یا کاهش نمی یابد.

RSI دیروز در نزدیکی منطقه اشباع فروش معامله شد، زیرا شاخص تا سطح 30.00 واحد کاهش یافت. از آن زمان، اندیکاتور به سمت منطقه خنثی حرکت کرد و به سطح واحد شاخص 40.00 صعود کرد و هیچ سیگنالی صادر نکرد. در حال حاضر، این اندیکاتور به صورت افقی معامله می شود که نشان دهنده عدم فشار از هر طرف است. در عین حال، موقعیت پایین شاخص حاکی از حرکت نزولی اندک است.

باندهای بولینگر اخیراً با تثبیت قیمت در حدود 14.00 دلار در حال همگرایی هستند. در زمان انتشار، خط پایین اندیکاتور پشتیبانی را در 12.88 دلار فراهم می کند در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در 15.74 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای SOL/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا یک سیگنال خرید صادر می کند و 13 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، تنها چهار شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت سولانا این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش با 15 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها پنج شاخص نشان دهنده حرکت رو به بالا است. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط نزولی قوی در نمودارهای میان مدت وجود دارد در حالی که فشار خرید کمی برای دارایی در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، شش اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت سولانا چه انتظاری باید داشت؟

تصویر 252
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Solana نشان می دهد که پس از مشاهده افت شدید قیمت تا مرز 12.37 دلار، SOL توانست از سطح حمایت دفاع کند و قیمت شروع به بهبود کرد. در حال حاضر، گاوها در تلاشند تا سطح حمایت 14.00 دلار را حفظ کنند، در حالی که خرس‌ها حدود 16.00 دلار را ثابت نگه دارند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که SOL به سمت سطح حمایت کلیدی در مرز 12.00 دلار به سمت پایین حرکت کند. این پیشنهاد توسط نمودارهای 4 و 24 ساعته که تسلط نزولی قوی را نشان می دهند، تقویت می شود. با این حال، حرکت نزولی بیشتر بعید است و می توان انتظار داشت که قیمت به سطح 115.00 دلار بازگردد.