منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 119 دلار می رسد و در نمودار روزانه پایین تر قرار می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 119 دلار می رسد و در نمودار روزانه پایین تر قرار می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • جفت ارز SOL/USD در تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Solana 2.28 درصد افزایش یافته است
  • محدوده قیمت 24 ساعته سولانا بین 103 دلار-115 دلار
  • گاوها بیشتر بر حفظ حمایت روانی 100 دلاری تمرکز کرده اند.

جفت ارز SOL/USD در تجزیه و تحلیل قیمت روزانه سولانا 2.28 درصد افزایش یافته است ، پس از یک روز پرهیاهو از حرکت نزولی. بولز به شدت برای دفاع از حمایت 110 دلاری به میدان آمد و در ادامه راهپیمایی را پیش برد که کمی زیر علامت قیمت 120 دلار رد شد. به خریداران توصیه می شود با نزدیک شدن به پایان روز ، ادامه تجمع 24 ساعته را در جلسه آینده پیش بینی کنند.

تا زمان نگارش این مقاله ، بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده صعودی است. بیشتر سکه ها سود روزانه بیش از 3 درصد را ثبت کردند. بیت کوین 3.40 درصد رشد کرد ، در حالی که اتریوم 8 درصد رشد کرد. پولکادوت و کاردانو به ترتیب 4.67 و 3.20 درصد رشد کردند.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: محدوده وسیع نشان دهنده نوسان بالا است

ما طیف وسیعی از روز را در تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته سولانا بین 103 تا 115 دلار ثبت کردیم که نشان دهنده افزایش نوسانات است. حجم معاملات 34 درصد کاهش یافته و به مجموع 7.5 میلیارد دلار رسیده است ، در حالی که سرمایه بازار با 1.30 درصد افزایش به 33.28 میلیارد دلار رسیده است. بر اساس داده های Coin Market Cap ، سولانا از نظر ارزش بازار در بین ده آلت کوین برتر رتبه 4 را دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا: مسیر پاکسازی گاوها تا 130 دلار

سولانا در حال حاضر در نمودار 4 ساعته با 114 دلار معامله می شود و گاوها در تلاش هستند تا روند صعودی را از پشتوانه جزئی 115 دلار فعال کرده و نوسان روز دوشنبه 117 دلار را دوباره آزمایش کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا
منبع: نمای تجاری

گاوها بیشتر متمرکز بر حمایت روانی 100 دلاری هستند زیرا خود را برای رسیدن به دو هدف فوقانی با قیمت 132 و 140 دلار آماده می کنند.

معامله گران سود ممکن است چشم انداز میان مدت قیمت را تحت تاثیر قرار دهند ، اما شانس های زیادی وجود دارد که اقدام قیمت سولانا بتواند به پایین ترین سطح خود برسد.

سولانا در سه ماه گذشته در روند صعودی کاملاً صعودی بوده است. سقوط بازار در ماه مه ، که بیشتر رقبای سولانا را در دسته قراردادهای هوشمند لایه 1 سقوط کرد ، کمتر روی این سکه تأثیر گذاشت.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح 46 درجه حرکت می کند و رو به بالا است ، نشان می دهد که بازار در برابر فروشندگان مغرضانه عمل می کند و فرصت های بیشتری را برای خریداران قبل از ورود به منطقه خنثی نشان می دهد. تا زمان نگارش این مقاله ، سولانا در برابر دلار آمریکا 114 دلار معامله می شود.

تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

سولانا از موقعیت حسودی به عنوان بهترین آلتکوین در بازار در حال حاضر برخوردار است. چشم انداز کوتاه مدت و بلند مدت قیمت سکه مثبت است و ما نمی توانیم منتظر بالاترین قیمت بعدی باشیم. تحلیل قیمت سولانای امروز صعودی است و بنابراین باید انتظار افزایش قیمت در 24 ساعت آینده را داشته باشید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.