منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 11.80 دلار سقوط کرد زیرا حمایت 12.00 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 11.80 دلار سقوط کرد زیرا حمایت 12.00 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت سولانا حاکی از حرکت نزولی به 11.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 11.80 دلار است
  • SOL با مقاومت در مرز 12.00 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت SOL به زیر مرز 12.00 دلار سقوط کرده و تحت فشار نزولی به 11.80 دلار کاهش یافته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل BNB و ETH هستند که به ترتیب 2.33 و 1.49 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL در 11.80 دلار در حال مبارزه است

تصویر 446
نشانگرهای فنی برای SOL/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی کم را همانطور که در ارتفاع پایین هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه روشن‌تر این اندیکاتور نشان می‌دهد که حرکت صعودی با تثبیت قیمت در حدود 12.00 دلار شروع به کاهش کرده است.

EMA ها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته منفی است. با این حال، دو EMA به سمت بالا حرکت می کنند که نشان دهنده یک اصلاح صعودی در بازارها است. از سوی دیگر، با همگرایی دو EMA، حرکت صعودی کاهش می‌یابد که نشان دهنده افزایش فعالیت فروش در بازارها است.

RSI چند روز پیش برای مدت کوتاهی در منطقه اشباع فروش سقوط کرد اما به سرعت دوباره ظاهر شد و تا زمان انتشار در منطقه خنثی به معامله ادامه داد. اکنون شاخص در سطح 38.07 واحد با شیب افقی معامله می شود. این اندیکاتور در حال حاضر سیگنالی صادر نمی کند در حالی که شیب کم نشان دهنده فقدان تکانه در هر دو طرف است که به نوسانات کم در کوتاه مدت اشاره دارد.

باندهای بولینگر برای تسهیل حرکات بی ثبات در حال گسترش بودند اما با تثبیت قیمت در سطح 12.00 کاهش یافتند. از آن زمان، گروه ها شروع به همگرایی کردند، زیرا نوسانات در مبارزه برای تسلط کاهش یافت. در زمان انتشار، خط پایین این اندیکاتور پشتیبانی را در 11.80 دلار فراهم می کند در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 12.42 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای SOL/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا سیگنال فروش قوی را به همراه 15 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها حمایت می کند. از سوی دیگر، تنها سه شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، هشت اندیکاتور روی حصار نشسته و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کند.

تحلیل 24 ساعته قیمت سولانا این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال فروش با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها سه شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط نزولی در نمودارهای میان مدت وجود دارد در حالی که فشار خرید قابل توجهی برای دارایی در همان بازه زمانی وجود دارد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند

از تحلیل قیمت سولانا چه انتظاری باید داشت؟

تصویر 447
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که حرکت نزولی قوی خرس ها را قادر می سازد تا قیمت 12.00 دلار را کاهش دهند. با این حال، گاوها حمایتی را در سطحی یافتند که آنها را قادر به تثبیت عملکرد قیمت کرد. صرف نظر از این، فشار نزولی یک بار دیگر افزایش یافت زیرا قیمت به 11.80 دلار سقوط کرد و دوباره به 11.88 دلار بازگشت.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که SOL با کاهش قیمت تا سطح حمایت 11.00 دلار، یک شکست نزولی را مشاهده کند. این پیشنهاد توسط تکنیک‌های میان‌مدت پشتیبانی می‌شود که به شدت نزولی هستند و حرکت نزولی قوی را نشان می‌دهند. انتظار می رود SOL قبل از تثبیت در سطح به 11.00 دلار کاهش یابد.