منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به زیر 11.80 دلار سقوط می کند، در آینده نزولی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به زیر 11.80 دلار سقوط می کند، در آینده نزولی بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت سولانا حاکی از حرکت جانبی به زیر 12.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی در 11.75 دلار قرار دارد
  • SOL با مقاومت در مرز 12.00 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت Solana نشان می دهد که اقدام قیمت SOL در دفاع از حمایت 12.00 دلار شکست خورده است و prie به مرز 12.75 دلار سقوط کرده است. با این حال، خرس‌ها نتوانسته‌اند راهپیمایی را آغاز کنند، زیرا گاوها هنوز به شدت مبارزه می‌کنند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات متفاوتی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی متفاوتی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل XRP و DOGE هستند که به ترتیب شیب 1.10 درصدی و 0.79 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL در 11.80 دلار تلاش می کند

تصویر 478
نشانگرهای فنی برای SOL/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی کم را همانطور که در ارتفاع پایین هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه روشن تر این اندیکاتور نشان می دهد که حرکت صعودی در حال کاهش است زیرا نشانگر به سمت یک متقاطع نزولی می رود.

EMA ها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته منفی است. با این حال، دو EMA به سمت بالا حرکت می کنند که نشان دهنده یک فعالیت صعودی در بازارها است. از سوی دیگر، EMAهای همگرا یک متقاطع نزولی را در نمودارهای کوتاه مدت نشان می دهند.

RSI چند روز پیش برای مدت کوتاهی در منطقه اشباع فروش سقوط کرد اما به سرعت دوباره ظاهر شد و تا زمان انتشار در منطقه خنثی به معامله ادامه داد. هم اکنون شاخص با شیب اندک نزولی در سطح 36.74 واحد معامله می شود. این اندیکاتور در حال حاضر سیگنالی صادر نمی کند در حالی که شیب کم فشار نزولی کم را در سراسر بازارها نشان می دهد.

باندهای بولینگر برای تسهیل حرکات بی ثبات در حال گسترش بودند، اما با تثبیت قیمت در سطح 11.80 دلار، کاهش یافتند. از آن زمان، گروه ها شروع به همگرایی کردند، زیرا نوسانات در مبارزه برای تسلط کاهش یافت. در زمان انتشار، خط پایین اندیکاتور پشتیبانی را در 11.68 دلار ارائه می دهد در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 12.22 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای SOL/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا سیگنال فروش قوی را به همراه 13 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها حمایت می کند. از سوی دیگر، تنها چهار شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور کمرنگی دارند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت سولانا این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال فروش با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها سه شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که در نمودارهای میان‌مدت تسلط نزولی وجود دارد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی در همان بازه زمانی وجود دارد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند

از تحلیل قیمت سولانا چه انتظاری باید داشت؟

تصویر 477
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که حرکت نزولی قوی خرس ها را قادر می سازد تا قیمت 12.00 دلار را کاهش دهند. با این حال، گاوها حمایتی را در سطحی یافتند که آنها را قادر به تثبیت عملکرد قیمت کرد. صرف نظر از این، فشار نزولی هنوز نتوانسته منصرف شود زیرا SOL همچنان به سمت پایین حرکت می کند، هرچند بسیار کندتر.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که SOL حرکت جانبی بین 11.60 دلار و 12.00 دلار را مشاهده کند زیرا هر دو طرف برای به دست آوردن کنترل بازار تلاش می کنند. در حالی که تحلیل های میان مدت نزولی به نظر می رسند، تغییری در نمودارهای کوتاه مدت وجود دارد که به نفع گاوها است. این نشان می دهد که ادغام احتمالاً با یک شکست نزولی به سمت علامت 11.00 دلار به پایان می رسد.