منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL با کاهش حرکت نزولی به 12.78 دلار به دنبال حمایت است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL با کاهش حرکت نزولی به 12.78 دلار به دنبال حمایت است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا یک روند نزولی را برای امروز نشان می دهد. خرس ها بار دیگر نمودارهای قیمت را تصاحب کردند و قیمت را از 12.74 دلار به سطح 12.78 دلار کاهش دادند. از آنجایی که بازار گسترده تر نزولی است، فشار فروش در آخرین ساعات جلسه معاملاتی قبلی وارد شد که دیروز کل روند را نزولی کرد و تا کنون ادامه دارد. اگرچه قیمت اخیراً در کانال بالای قیمت بوده است، در 17 نوامبر، SOL رکورد جدیدی را ثبت کرد، اما سکه تحت یک اصلاح قوی قرار دارد و ضرر قابل توجهی است، کاهش بیشتر قیمت نیز در چند ساعت پیش بینی می شود.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: گاوها با تسلط خرس ها درمانده می مانند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که سطوح قیمت امروز به شدت کاهش یافته است زیرا شکست قیمت امروز نزولی بود و قیمت همچنان به نزول خود ادامه می دهد. جفت SOL/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 12.78 معامله می شود و امروز 5.93 درصد دیگر از دست داده است. از آنجایی که سکه یک بار سقوط کرده است، جفت ارز دیجیتال نیز در هفته گذشته 15.86 درصد از دست داده است، زیرا در هفت روز گذشته، خرس‌ها بر بازار حکمرانی کرده‌اند و تنها برای یک روز برتری صعودی مشاهده شده است. حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 344 میلیون دلار و ارزش بازار 4.628 میلیارد دلار است.

تصویر 333
منبع: TradingView

نوسانات برای SOL/USD در حال افزایش است زیرا باندهای بولینگر دوباره در حال واگرایی هستند، با انتهای بالایی اندیکاتور در علامت 13.66 دلار در حالی که انتهای پایین باندهای بولینگر در علامت 12.73 دلار قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) با یک منحنی تند به سمت پایین حرکت می کند و در نیمه پایینی منطقه خنثی به شاخص 32.17 رسیده است. سطح RSI هنوز قابل قبول است، اما در صورت ادامه فروش سنگین ممکن است در ساعات آینده بیشتر کاهش یابد.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت S کاهش مداوم قیمت را نشان می دهد و امروز هیچ تلاش صعودی قابل توجهی مشاهده نشده است، علیرغم این واقعیت که گاوها در این بین مداخله کردند و سعی کردند سطوح قیمت را برای چند ساعت بالا ببرند، اما آنها موفق شدند. به زودی توسط خرس ها پیشی گرفت. قیمت دوباره در حال کاهش است و در چهار ساعت گذشته نیز کاهش یافته است.

تصویر 334
منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) اخیراً وارد منطقه کم فروش شده است و منحنی آن در حال حاضر نزولی است زیرا امتیاز 35.82 را نشان می دهد. منحنی RSI نشان دهنده فعالیت بالای فروش در بازار و فشار نزولی بزرگی است که بر روند قیمت تاثیر گذاشته است.

میانگین متحرک (MA) همچنان زیر SMA 50 با 13.11 دلار معامله می شود و قیمت در زیر حد پایین باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته که در 12.57 دلار است معامله می شود. شاخص کل نوسانات به شیب نزولی خود ادامه می دهد و به پایین بودن قیمت در ساعات آینده اشاره می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که خرس ها کنترل کامل بازار را در دست دارند و امروز قیمت ها را به میزان قابل توجهی کاهش داده اند. کریپتو تحت فشار نزولی قوی قرار دارد و می توان انتظار کاهش بیشتر سطح قیمت ها را در ساعات آینده داشت.