منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL با افزایش قیمت به 44.1 دلار شروع به بهبود می کند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL با افزایش قیمت به 44.1 دلار شروع به بهبود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا روند افزایشی را برای بازار امروز نشان می دهد، زیرا قیمت بهبود یافته است. گاوها موفق به کسب موقعیت پیشرو و کسب ثبات شده اند، زیرا روند بازار در جهت صعودی قرار گرفته است. امروز، افزایش قابل توجهی در ارزش سکه مشاهده شد زیرا قیمت تا 44.1 دلار به بالاترین سطح خود رسید. احتمال زیادی وجود دارد که روند صعودی فعلی در هفته آینده تشدید شود، زیرا سکه قبلاً موج نزولی را دنبال می کرد.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: گاوها بار دیگر مسئولیت را به دست می گیرند

تحلیل قیمت یک روزه سولانا یک روند صعودی قوی را برای روز پیش بینی می کند، زیرا گاوها امروز بر نمودار قیمت حکمرانی کرده اند. ارزش سکه به شدت در حال رشد است زیرا بازار به طور مداوم روند افزایشی را دنبال می کند. ارزش SOL/USD اکنون در بالاترین سطح 44.1 دلار قرار دارد و در صورت تشدید بیشتر روند صعودی، امکان افزایش بیشتر وجود دارد. سکه در چند ساعت گذشته 2.78 درصد ارزش داشته است و این ارز رمزنگاری شده در هفته گذشته 11.60 درصد افزایش یافته است، علیرغم اینکه این روند در سه روز گذشته نزولی بوده است. ارزش میانگین متحرک (MA) در حال حاضر در سطح 43.7 دلار است.

sol 1 d
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات نسبتاً کم است. اگر در مورد اندیکاتور باندهای بولینگر صحبت کنیم، باند بالایی در لبه 46.4 دلار قرار دارد که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که باند پایینی در نقطه 37.9 دلار وجود دارد که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای جفت ارز دیجیتال است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل حرکت صعودی اخیر بهبود یافته و به شاخص 55 در نیمه بالایی منطقه خنثی رسیده است.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل قیمت ساعتی سولانا به نفع گاوها است، زیرا قیمت در چند ساعت گذشته از یک روند صعودی قوی پیروی کرد که به حفظ خط روند صعودی در نمودارهای روزانه و منحرف کردن خط روند به سمت بالا در 4 ساعته کمک می کند. نمودار، زیرا گاوها با موفقیت بر خرس ها غلبه کرده اند. در حال حاضر، ارزش کریپتوکارنسی 44.1 دلار است و انتظار می‌رود در ساعات آینده افزایش بیشتری پیدا کند. ارزش میانگین متحرک اکنون کمتر از ارزش سکه است، یعنی 43.6 دلار.

سل 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

در حالی که شاخص باندهای بولینگر مقادیر زیر را نشان می دهد. ارزش بالا 47.3 دلار است، در حالی که ارزش پایین 41.8 دلار است. امتیاز RSI به دلیل حرکت صعودی قیمت تا شاخص 49 افزایش یافته است زیرا منحنی صعودی آن به شتاب خرید در بازار برای SOL اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی و روزانه سولانا نشان دهنده حمایت قوی از خریداران به دلیل افزایش قیمت است. بازار طی سه روز گذشته روند نزولی را دنبال می کند اما امروز بار دیگر بهبود قابل توجهی در ارزش سکه مشاهده شد. ارزش SOL/USD در حال حاضر 44.1 دلار است و شانس رشد بیشتر بسیار نزدیک به نظر می رسد زیرا گاوها به آرامی پیشرفت می کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.