منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL با افزایش فشار فروش تا محدوده 23 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL با افزایش فشار فروش تا محدوده 23 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس تحلیل قیمت سولانا، ارزش سکه کاهش یافته است. قیمت به ارزش 23.07 دلار کاهش یافته است که نشان می دهد از سطح تثبیت خود فاصله می گیرد. پس از اعمال فشار غافلگیرکننده در بازار دیروز، خرس ها توانستند یک بار دیگر پیشتاز شوند. به نظر می رسد فشار فزاینده فروش در حال تقویت حرکت نزولی است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: SOL یک شبه 5.34 درصد از دست می دهد

در نمودار شمعی 1 روزه سولانا، تجزیه و تحلیل قیمت نشان می دهد که کاهش سطح قیمت ها مشاهده شده است، زیرا خرس ها دائما در تلاش برای تقویت موقعیت خود هستند. شمعدان های قرمز رنگ با کاهش قیمت به 23.07 دلار در نمودار ظاهر شده اند. این یک تصور دلسرد کننده برای خریداران است، زیرا سطوح قیمت به زیر حمایت 23.39 دلار کاهش یافته است. سکه در 24 ساعت گذشته 5.34 درصد کاهش ارزش داشته و در صورت مشاهده در 7 روز گذشته، 9.71 درصد کاهش ارزش را نشان می دهد. در عین حال حجم معاملات امروز 70 درصد افزایش یافته است.

SOL 1 1
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) در حال حاضر بالاتر از سطح قیمت 24.32 دلار است. به دلیل همگرایی باندهای بولینگر، نوسانات پایین است. طبق باند بولینگر که میانگین 23.99 دلار دارد، باند پایین در سطح 21.57 دلار وجود دارد که نشان دهنده حمایت سکه است و باند بالایی در 26.40 دلار است که نشان دهنده بزرگترین مقاومت است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر با شاخص 53 در نیمه بالایی منطقه خنثی وجود دارد. منحنی شیب رو به پایین این اندیکاتور نشان می دهد که فروشندگان در بازار فعال هستند.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

بر اساس تحلیل قیمت ساعتی، پس از اینکه خرس‌ها اوضاع را در روز شنبه تحت کنترل گرفتند، قیمت سولانا به کاهش خود ادامه داد. قیمت به دلیل حرکت قوی به 23.06 دلار رسیده است. مقاومت از سمت نزولی در دو جلسه معاملاتی قبلی وجود داشت و امروز نیز وجود دارد. در نتیجه سطح قیمت ها به شدت کاهش یافته است. میانگین متحرک (MA) در 22.80 دلار قابل مشاهده است که بالاتر از قیمت فعلی است.

SOL 4 2
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

با ورود فروشندگان بیشتر به بازار، نوسانات افزایش می یابد. با افزایش نوسانات، باندهای بولینگر مقادیر زیر را نشان می دهند: باند بالایی به 25.23 دلار افزایش یافته است، در حالی که باند پایینی به سمت پایین منحرف شده و به ارزش 23.20 دلار رسیده است. در زمان نگارش این مقاله، امتیاز RSI 33 است که در نیمه پایینی منطقه خنثی قرار دارد، اما منحنی اندیکاتور در نمودار 4 ساعته به شدت رو به پایین است زیرا فشار فروش با نزدیک شدن به منطقه کم فروش افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی و روزانه Solana ارائه شده در اینجا نشان می دهد که احتمالاً اخبار بدی برای خریداران وجود خواهد داشت. قیمت به 23.06 دلار کاهش یافته است زیرا به نظر می رسد خرس ها در حال بازیابی قدرت خود هستند. اگر حرکت نزولی ادامه یابد، بازار باید در آینده نیز نتایج مشابهی را به نمایش بگذارد. حمایت همچنان در 21.28 دلار وجود دارد، جایی که کاهش ممکن است متوقف شود.