منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL با ادامه روند صعودی 21 دلار را پس می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL با ادامه روند صعودی 21 دلار را پس می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قیمت سکه طی 24 ساعت گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و جدیدترین تحلیل قیمت سولانا حاکی از یک روند صعودی است. قیمت به طور قابل توجهی در نتیجه افزایش صعودی افزایش یافته است و اکنون در سطح 20.25 دلار است. حتی اگر قیمت در 15 مارس 2023 کاهش یافت، روز بعد حمایت ظاهر شد و بازگشت دوباره آغاز شد. از آنجایی که گاوها اکنون کنترل را به دست گرفته اند، این روند امروز از خریداران حمایت می کند. تابع قیمت همچنین می تواند در ساعات بعدی بر سد 20.90 دلار غلبه کند.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: با ادامه روند صعودی، قیمت به 20.25 دلار بازمی گردد.

قیمت سولانا طبق نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت سولانا در حال افزایش است و تا کنون هیچ دوره نزولی وجود نداشته است. SOL افزایش بیش از 20 درصدی ارزش را در هفته گذشته با وجود اصلاح قابل توجه مشاهده شده در 15 مارس 2023 گزارش می دهد و قیمت SOL/USD در زمان نگارش مقاله به 20.25 دلار افزایش یافته است و ارزشی معادل 4.17 درصد نسبت به قیمت قبلی داشته است. 24 ساعت گذشته علیرغم کاهش 42 درصدی فعالیت معاملاتی، ارزش بازار 4.03 درصد رشد کرده است که به آن 0.69 درصد سهم بازار را می دهد.

SOL 1
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 20 در حال حرکت به زیر منحنی SMA 50 است که نشان می دهد ممکن است فشار نزولی در بازار وجود داشته باشد. با این حال، اگر حرکت صعودی ادامه یابد، SMA 20 در جلسه معاملاتی بعدی از SMA 50 عبور خواهد کرد. نشانگر باندهای بولینگر نیز تغییر در مقادیر را نشان می دهد. در حال حاضر، باند بالا در 23.62 دلار است و نشان دهنده مقاومت SOL است، در حالی که باند پایین در 17.37 دلار است و نشان دهنده بزرگترین حمایت جفت ارز است. در نهایت، پیشرفت صعودی امروز، عدد شاخص قدرت نسبی (RSI) را به شاخص 47 افزایش داد.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل چهار ساعته قیمت سولانا افزایش قیمت قابل توجهی را پیش بینی می کند زیرا گاوها پیشتاز بوده اند. علاوه بر این، افزایش ارزش سکه طی چهار ساعت گذشته مشاهده شده است و قیمت آن به 20.25 دلار افزایش یافته است. در 36 ساعت گذشته، قیمت به طور پیوسته در حال افزایش بوده است و پیش بینی می شود که در طول روز همچنان افزایش یابد. میانگین متحرک برای شاخص قیمت 4 ساعته همچنان در سطح قابل توجهی پایین تر یا 19.72 دلار است.

SOL 4
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

سطح نسبتاً بالای نوسانات نشان می دهد که نوسانات قیمت نیز در ساعات بعدی بالا خواهد بود. علاوه بر این، در نتیجه، باند بولینگر بالا به 21.71 دلار و باند بولینگر پایین به 18.67 دلار رسیده است. در نتیجه فعالیت خرید مداوم در هشت ساعت گذشته، امتیاز RSI به شاخص 54 افزایش یافته است و منحنی RSI در حال حاضر به سمت بالا حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

بر اساس تحلیل قیمت سولانا، بازار در حال تجربه حرکت صعودی بوده است که باعث شده قیمت ها طی 24 ساعت گذشته روند صعودی داشته باشند. در بیشتر هفته گذشته، قیمت در جهت صعودی حرکت کرده است. در حال حاضر، قیمت به سمت نقطه مقاومت 20.90 دلار در حال حرکت است. با توجه به اینکه هم پیش‌بینی‌های ساعتی و هم روزانه به نفع خود پیش می‌روند، ممکن است رالی صعودی در ساعات آینده تشدید شود. با این حال، با نزدیک شدن قیمت به سطح 21 دلار، یک اصلاح نیز ممکن است رخ دهد. ما پیش‌بینی می‌کنیم که SOL امروز بیشتر افزایش یابد زیرا گاوها به دنبال هدف بعدی 20.90 دلار هستند.