منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL بالاتر از سطح ادغام در 32.9 دلار است. وارونه به دنبال

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL بالاتر از سطح ادغام در 32.9 دلار است. وارونه به دنبال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا بهبود ارزش سکه را نشان می دهد. به نظر می رسد قیمت از سطح تثبیت خود فراتر رفته است زیرا تا ارزش 32.9 دلار بهبود یافته است. پس از اینکه خرس ها دیروز بازار را به طور غیرمنتظره ای تحت فشار قرار دادند، گاوها توانستند دوباره پیشتاز باشند. حرکت صعودی دیروز به دلیل موانع نزولی کند بود، اما امروز قوت گرفته است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: SOL 4.31 درصد افزایش یافت

در نمودار شمعی 1 روزه برای سولانا، تجزیه و تحلیل قیمت نشان می دهد که بهبود خوبی در سطوح قیمت مشاهده شده است، زیرا گاوها دائما در تلاش برای به دست آوردن موقعیت خود هستند. یک شمعدان سبز رنگ در نمودار ظاهر شده است که قیمت آن به 32.9 دلار افزایش یافته است. این یک مفهوم دلگرم کننده برای خریداران است، زیرا سطوح قیمت از مقاومت 32.4 دلار بالاتر رفته است. سکه در 24 ساعت گذشته 4.31 درصد افزایش ارزش داشته است و همچنین در صورت مشاهده در 7 روز گذشته 0.36 درصد افزایش ارزش داشته است. حجم معاملات امروز 64 درصد افزایش یافته است.

SOL 1h
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA)، با این حال، هنوز زیر سطح قیمت فعلی در 31.8 دلار است. نوسانات با همگرا شدن باندهای بولینگر کاهش می یابد. باند بولینگر میانگین 33.4 دلار را نشان می دهد، باند بالایی در 33.4 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است و باند پایینی در سطح 28.7 دلار وجود دارد که نشان دهنده حمایت از سکه است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر با شاخص 42 در نیمه پایینی منطقه خنثی وجود دارد. منحنی این اندیکاتور رو به بالا است که حکایت از فعالیت خرید در بازار دارد.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی سولانا پس از اینکه گاوها کنترل اوضاع را در ساعات پایانی دیروز به دست گرفتند، افزایش مداوم قیمت را نشان می دهد. حرکت قوی بوده است و قیمت را به 32.9 دلار رسانده است. آخرین جلسه معاملاتی شاهد مقاومت از سمت نزولی بود و پس از آن گاوها رقابتی را انجام دادند. میانگین متحرک (MA) در 32.1 دلار است که کمتر از ارزش فعلی قیمت است.

SOL 4fg
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

با ورود خریداران به بازار، نوسانات برای گاوها در حال افزایش است. با افزایش نوسانات، باندهای بولینگر، پس از گسترش، مقادیر زیر را نشان می دهند. باند بالا به 32.9 دلار رسیده است، در حالی که باند پایین به 30.5 دلار منحرف شده است. امتیاز RSI در زمان نوشتن 62 است که در نیمه بالایی منطقه خنثی قرار دارد، اما منحنی اندیکاتور اخیراً در نمودار 4 ساعته به سمت پایین رفته است زیرا فشار فروش در سطح قیمت فعلی ظاهر می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ساعتی و روزانه سولانا، اخبار مثبتی را برای خریداران نشان می دهد. به نظر می رسد گاوها در حال بازیابی قدرت خود هستند زیرا با موفقیت تا 32.9 دلار صعود کرده اند. در صورت ادامه روند صعودی، بازار قرار است نتایج یکسانی را در آینده نشان دهد. غلبه بر سطح مقاومت موجود در 35.2 دلار هنوز در جلسه معاملاتی فعلی دشوار است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.