منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL ارزش پیدا می کند و به 13 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL ارزش پیدا می کند و به 13 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 11 دسامبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی کامل نشان می دهد. علاوه بر این، سولانا شتاب منفی عظیمی به دست آورده است که نشان دهنده کاهش برای بازار SOL است. قیمت سولانا طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. امروز قیمت سقوط کرد و از 13.99 دلار به 13.54 دلار رسید. با این حال، به زودی ارزش بازار شروع به افزایش بیشتر کرد، زیرا ارز دیجیتال بیشتر ارزش خود را به دست آورده بود. علاوه بر این، سولانا افزایش یافته و به 13.69 دلار رسیده است، فقط از مرز 7 دلار دور شده است.

قیمت فعلی سولانا 13.69 دلار با حجم معاملات 98536253 دلار است. سولانا در 24 ساعت گذشته 0.48 درصد رشد داشته است. سولانا در حال حاضر با ارزش بازار زنده 5,011,832,031 دلار در رتبه 15 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت سولانا بیشتر مستعد حرکت به سمت هر دو افراطی است و پویایی کاهش بیشتری را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 13.84 دلار است که قوی ترین مقاومت برای SOL است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 13.48 دلار است که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD در حال حرکت بر روی قیمت میانگین متحرک است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. به نظر می رسد قیمت SOL/USD در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار در حال حرکت به سمت نوار مقاومت است که می تواند باعث حرکت معکوس شود. شاید هنوز امیدی برای گاو نر وجود داشته باشد

تصویر 208
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 51 است که یک سهام ارز دیجیتال با ثبات را نشان می دهد. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد که RSI به سمت بالا حرکت می کند که نشان دهنده افزایش بازار است. تسلط فعالیت های خرید باعث افزایش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت سولانا کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 14.68 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 12.80 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SOL است.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD در حال حرکت بر روی قیمت میانگین متحرک است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. با این حال، به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی نزولی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکردی منفی را اتخاذ کرده است. با این حال، دیروز بازار شکست، بازار شروع به بسته شدن نوسان خود کرد و قیمت به سمت پایین حرکت کرد.

تصویر 209
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 40 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت خطی تغییر کرده است. امتیاز ثابت RSI همچنین به معنای فعالیت های فروش و خرید برابر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که ارز دیجیتال از یک روند صعودی قوی پیروی می‌کند و فضای زیادی برای فعالیت‌های بیشتر در حد فزاینده دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد شرایط فعلی بازار از رویکرد مثبتی پیروی می کند. بنابراین، می‌توان فرض کرد که خرس‌ها به زودی حرکت‌های خود را برای شروع کنترل خود بر بازار آغاز خواهند کرد.