منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL ارزش خود را در 11.91 دلار حفظ می کند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL ارزش خود را در 11.91 دلار حفظ می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 23 دسامبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی جزئی نشان می دهد. علاوه بر این، سولانا شتاب منفی عظیمی به دست آورده است که نشان دهنده کاهش برای بازار SOL است. قیمت سولانا طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. امروز قیمت سقوط کرد و از 12.08 دلار به 11.81 دلار رسید. با این حال، به زودی ارزش بازار شروع به افزایش بیشتر کرد، زیرا ارز دیجیتال بیشتر ارزش خود را به دست آورده بود. علاوه بر این، سولانا افزایش یافته و به 11.91 دلار رسیده است، فقط از مرز 12 دلار دور شده است.

قیمت سولانا امروز 11.91 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 430.57 میلیون دلار، ارزش بازار 4.32 میلیارد دلار و تسلط بر بازار 0.52 درصد است. قیمت SOL در 24 ساعت گذشته 1.53 درصد کاهش یافته است. سولانا در 6 نوامبر 2021 به بالاترین قیمت خود رسید، زمانی که در بالاترین قیمت خود یعنی 259.52 دلار معامله می شد. کمترین قیمت از زمان ATH آن 10.57 دلار (کمترین چرخه) بود. بالاترین قیمت SOL از زمان آخرین چرخه پایین 18.60 دلار (بالاترین چرخه) بود. پیش بینی قیمت سولانا در حال حاضر نزولی است.

تحلیل قیمت 1 روزه SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت سولانا بیشتر مستعد حرکت به سمت هر دو افراطی است و پویایی کاهش بیشتری را نشان می دهد. قیمت بالای کریپتوکارنسی SOL 11.94 دلار و قیمت باز 11.91 دلار است. در مقابل، قیمت پایین SOL در 11.89 دلار با تغییر 0.17- درصد و قیمت بسته شدن 11.89 دلار وجود دارد.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت SOL/USD در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار در حال حرکت به سمت نوار مقاومت است که می تواند باعث حرکت معکوس شود. شاید هنوز امیدی برای گاو نر وجود داشته باشد.

تصویر 461
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 35 است که نشان دهنده یک سهام ارز دیجیتال ناپایدار است. این بدان معناست که ارز دیجیتال SOL در منطقه خنثی پایین‌تر قرار می‌گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد که RSI به سمت بالا حرکت می کند که نشان دهنده افزایش بازار است. غلبه فعالیت های خرید بر فعالیت های فروش باعث افزایش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت سولانا کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. ارزش بالا در 12.02 دلار و قیمت باز 12.01 دلار موجود است. در مقابل، قیمت پایین 11.89 دلار است، با تغییر -1.03٪ و ارزش پایانی 11.89 دلار.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. با این حال، به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی نزولی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکردی منفی را اتخاذ کرده است. با این حال، دیروز بازار شکست، بازار شروع به بسته شدن نوسان خود کرد و قیمت به سمت پایین حرکت کرد.

تصویر 462
نمودار قیمت 7 روزه SOL/USD منبع: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 30 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال ناپایدار است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه کاهش ارزش سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت خطی تغییر کرده است. امتیاز ثابت RSI همچنین به معنای فعالیت های فروش و خرید برابر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که ارز دیجیتال دارای یک روند خطی ثابت است و فضای زیادی برای فعالیت‌های بیشتر در حد فزاینده دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد شرایط فعلی بازار از رویکرد مثبتی پیروی می کند. بنابراین، می‌توان فرض کرد که خرس‌ها به زودی حرکت‌های خود را برای شروع کنترل خود بر بازار آغاز خواهند کرد.