منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: گاو نر در تلاش برای حفظ روند صعودی با بازگشت قیمت به محدوده 39 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: گاو نر در تلاش برای حفظ روند صعودی با بازگشت قیمت به محدوده 39 دلار است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا نشان دهنده افزایش سطح قیمت برای امروز است. سطوح قیمت به سمت بالا حرکت کرده و به سطح 39.4 دلار رسیده است که با افزایش قیمت، نشانه نسبتا مثبتی برای خریداران است. علاوه بر این، تغییرات مداومی در روند قیمت‌ها وجود داشته است که برای مدتی ادامه داشته است و گاوها در نهایت موقعیت پیشرو خود را یک بار دیگر تثبیت کرده‌اند.

گاوها تمایل دارند که قیمت را بیشتر از ارزش فعلی قیمت ببرند تا منحنی صعودی خود را که در چند ساعت گذشته ادامه داشته است حفظ کنند. گاوها به سرعت بازی کردند زیرا از شتاب نزولی عبور کردند که روند حرکت آنها را قطع کرده بود، زیرا قیمت امروز نزولی بود.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: گاوها برای جلوگیری از سقوط

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت سولانا بار دیگر به نفع گاوها پیش می رود، زیرا آنها پس از مواجهه با ضرر، شتاب خود را بازیافته اند. ارزش قیمت از دیروز تا حدودی بهبود یافته است، زیرا امروز به ارزش 39.4 دلار رسیده است که در 24 ساعت گذشته تقریباً شش درصد ارزش داشته است. این برای خریدارانی که قصد کنترل بازار و افزایش ارزش ارز دیجیتال را دارند، واقعاً دلگرم کننده است.

SOL 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

در همین حال، اگر ما در مورد مقدار میانگین متحرک در نمودار 1 روزه صحبت کنیم، آنگاه در سطح 42.1 دلار قرار دارد، در حالی که منحنی SMA 20 همچنان زیر منحنی SMA 50 معامله می شود. نوسانات با خط متوسط ​​اندیکاتور در 46 دلار بالا است. باند بالایی باند بولینگر ارزش 56.2 دلار را نشان می دهد که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که باند پایینی آن ارزش 35.8 دلار را نشان می دهد که نشان دهنده حمایت است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در یک خط تقریباً افقی با یک منحنی اندک به سمت بالا معلق بوده است و به شاخص 33 رسیده است که هنوز امتیاز بسیار پایینی است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا نشان می دهد که حرکت صعودی منجر به افزایش جزئی در ارزش قیمت شده است. قیمت پس از غلبه بر مقاومتی که از سمت نزولی وارد شده بود تا 39.4 دلار افزایش یافت.

سل 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

اگر خریداران تلاش بیشتری کنند، حرکت صعودی ممکن است در ساعات آینده تشدید شود. میانگین متحرک (MA) نیز در مقایسه با قیمت فعلی در ارتفاع کمتری قرار دارد و 37.9 دلار است. همچنین مقادیر باندهای بولینگر در نمودار قیمت 4 ساعته به شرح زیر است. باند بولینگر بالا 41 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین به ترتیب 36 دلار است. امتیاز RSI نیز به دلیل ادامه روند صعودی افزایش یافته و تا شاخص 47 درست زیر خط مرکزی منطقه خنثی بالا رفته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

در چند هفته گذشته شاهد فشار ساختمانی از سمت نزولی بوده ایم که منجر به کندی فعالیت صعودی شده است. با این حال، امروز گاوها توانسته اند یک بار دیگر صعود کنند تا از کاهش بیشتر سطح قیمت سکه جلوگیری کنند.

سطح قیمت ها به 39.4 دلار افزایش یافته است، زیرا خریداران بیشتری نسبت به فروشندگان وارد بازار شده اند. اگر گاوها بتوانند شانسی برای بهبود مقادیر قیمت پیدا کنند، این احتمال وجود دارد که قیمت برای عبور از مقاومت 40.9 دلار به سفر خود ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.