منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: گاوها نمی توانند SOL را به بالای 40.5 دلار برسانند زیرا قیمت شروع به حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: گاوها نمی توانند SOL را به بالای 40.5 دلار برسانند زیرا قیمت شروع به حرکت می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت امروز سولانا نشان می دهد که قیمت ارزهای دیجیتال کمی افزایش یافته است زیرا به نظر می رسد گاوها در حال غلبه بر فشار نزولی هستند. افزایش بسیار کمی در قیمت ثبت شده است، اما به نظر می رسد قیمت SOL/USD امروز در حال حرکت است. روند صعودی دیروز زمانی که قیمت به طور قابل توجهی افزایش یافت، قوی تر شد، اما امروز نوسان قیمت آهسته است، که از منحنی شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز مشهود است که کاملاً صاف است. قیمت اکنون در سطح 40.5 دلار است و مقاومت بعدی برای ارز دیجیتال در 41.9 دلار است. حرکت قیمت نیز کند است زیرا قیمت در نزدیکی منطقه مقاومت معامله می شود و سکه شروع به احساس فشار کرده است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: خرس ها می توانند موقعیت بازار را در هر زمانی تغییر دهند

تجزیه و تحلیل یک روزه قیمت سولانا در حال تایید حرکت جانبی قیمت برای روز با افزایش اندک قیمت است. قیمت از 04 آگوست 2022 به طور مداوم به نقاط بالاتر تبدیل شده است، زیرا گاوها روند داشته اند. امروز با افزایش قیمت به 40.5 دلار و افزایش 1.50 درصدی قیمت در 24 ساعت گذشته، افزایش جزئی قیمت مشاهده شد. از سوی دیگر، سکه در هفته گذشته با کاهش 3.10 درصدی روبه‌رو شده است زیرا در ابتدای هفته روند نزولی داشت. مقدار میانگین متحرک (MA) 40.8 دلار است، درست بالاتر از قیمت فعلی.

SOL 1 روز 2
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 20 اکنون نسبت به منحنی SMAb50 کاهش یافته است زیرا قبلاً یک متقاطع مشاهده شده بود که یک اشاره نزولی است. نوسانات ملایم است زیرا باندهای بولینگر در 01 اوت 2022 کمی همگرا شده اند و اکنون ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر در 45 دلار معامله می شود که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که ارزش پایین تر آنها در علامت 36 دلار وجود دارد که نشان دهنده پشتیبانی از تابع قیمت SOL است. . منحنی شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 51 کاملاً مسطح است، که به فقدان حرکت از هر دو طرف بازار اشاره دارد، به همین دلیل است که گاوها قادر به افزایش بیشتر قیمت نیستند.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت جفت کریپتو از یک روند صعودی در نمودار قیمت چهار ساعته پیروی می کند زیرا قیمت در حال حاضر در حال بهبود است. اگرچه گاوها تا دیروز پیشتاز بودند، اما چهار ساعت شروع امروز شاهد کاهش ارزش SOL بودیم. قیمت در 40.5 دلار است زیرا هنوز قادر به حرکت به موقعیت بالاتر نیست. روند قیمت بالاتر از میانگین متحرک است که در 40.1 دلار است.

SOL 4 ساعت 2
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات زیاد نیست، به این معنی که قیمت ممکن است به نزول ادامه دهد. میانگین باندهای بولینگر در 39.5 دلار است، که در آن ارزش بالای آنها 41.2 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای SOL است و مقدار پایین در علامت 37.9 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت بر اساس ساعت است. از آنجایی که قیمت هنوز در هیچ جهتی حرکت نمی کند، واضح است که امتیاز RSI نیز در شاخص 52 گیر کرده است که هنوز یک عدد خنثی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا در حال حاضر به نفع سمت صعودی است، اما این روند می تواند در ساعات آتی امروز دستخوش تغییر شود زیرا سکه پس از شکستن نزولی، توانست شروع به بهبود کند و در حال حاضر در سبز معامله می شود. با این حال، فشار نزولی نیز وجود دارد و می‌توان انتظار داشت که SOL/USD ممکن است امروز اصلاح شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.