منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: گاوها بار دیگر در حال حرکت هستند و SOL را به اوج 25.34 دلار می برند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: گاوها بار دیگر در حال حرکت هستند و SOL را به اوج 25.34 دلار می برند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای امروز صعودی است زیرا نشان می دهد که قیمت از دیروز حرکت صعودی را دنبال کرده است، زیرا گاوها دائما در تلاش برای برتری بوده اند. گاوها در نهایت از روند نزولی مداوم طفره رفتند زیرا سکه قبلاً در حال کاهش بود. با این حال، گاوها موفق شدند کنترل را در دست بگیرند و در نتیجه تلاش های مداوم، قیمت تا سطح 25.34 دلار افزایش یافت. همچنین انتظار می‌رود در ساعات آینده افزایش قیمت‌ها افزایش یابد.

نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD: تجزیه و تحلیل قیمت Solana (SOL) روند صعودی را در 25.34 دلار نشان می دهد.

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که طی چند ساعت گذشته افزایش قابل توجهی در قیمت SOL/USD مشاهده شده است. در نتیجه تلاش‌های صعودی مداوم، قیمت دوباره شروع به بهبود کرد. SOL/USD در جلسه معاملاتی امروز به بالاترین حد خود رسیده است و در حال حاضر، این جفت ارز بالای 25.34 دلار معامله می شود. شاخص های فنی نیز از روند صعودی سکه حمایت می کنند زیرا فشار خرید قوی را نشان می دهند.

تصویر 439
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

خط MACD با یک شیب مثبت با یک خط نارنجی روی خط آبی به سمت بالا حرکت می کند. RSI همچنین طرفدار یک روند صعودی است زیرا وارد منطقه اشباع خرید شده است، به این معنی که فشار خرید گاوها قوی به نظر می رسد. علاوه بر این، میانگین‌های متحرک 50 روزه و 200 روزه نیز در حال افزایش هستند و از روند صعودی حمایت می‌کنند. سطح مقاومت فعلی SOL/USD در 26.41 دلار و سطح حمایت در 21.43 دلار است. گاوها باید به تلاش خود برای افزایش بیشتر قیمت در جلسات آتی ادامه دهند و مطمئن شوند که از سطوح مقاومت پیشی گرفته و سطوح حمایت خود را حفظ می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نمودار قیمت یک روزه: ارزش SOL تا 25.34 دلار بهبود می یابد

تحلیل 24 ساعته قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت در دو روز گذشته روند افزایشی را دنبال کرده است. اگرچه قبلا این روند به نفع خرس ها بود، اما اکنون شرایط تغییر کرده است و روند کلی به نفع خریداران بوده است. افزایش قابل توجهی در ارزش سولانا در 24 ساعت گذشته ثبت شده است و همچنین قیمت به 25.34 دلار افزایش یافت و امروز 19.04 درصد ارزش داشت. سودها در سمت پایین قرار دارند زیرا اصلاحی نیز در پایان جلسه معاملاتی قبلی مشاهده شد، اما ممکن است سود در طول روز افزایش یابد.

تصویر 440
نمودار قیمت 24 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه نیز در حال افزایش است که از روند صعودی سکه حمایت می کند. قیمت 50 روزه در حال حاضر 22.83 دلار و 200 روزه 25.54 دلار است که نشان دهنده افزایش سالم قیمت در طول زمان است. خط MACD نیز با عبور از سطح صفر روند مثبتی را دنبال می کند و در حال حاضر روی خط سیگنال با شیب مثبت معامله می شود. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 74.26 قرار دارد که نشان می دهد بازار در تعادل است و شرایط شدیدی حاکم نیست.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا روند صعودی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد، زیرا گاوها کنترل بازار را در دست گرفته و جفت ارز SOL/USD را به بالاترین حد خود می برند. شاخص های فنی نیز شرایط مساعدی را برای افزایش بیشتر قیمت نشان داده اند زیرا به نظر می رسد از روند صعودی حمایت می کنند. اگر خریداران بخواهند در چند ساعت آینده نیز سود قابل توجهی را مشاهده کنند، سطوح پشتیبانی باید توسط خریداران حفظ شود.