منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL پس از یک شیب نزولی به 13.35 دلار کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL پس از یک شیب نزولی به 13.35 دلار کاهش یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت سولانا روند نزولی قوی را برای ارز دیجیتال امروز نشان می دهد، زیرا ارزش سکه کاهش قابل توجهی داشته است. روند کاهشی مداوم ارزش ارز دیجیتال را به پایین ترین سطح 13.35 دلار کاهش داده است. اگرچه گاوها در 4 ساعت گذشته بر بازار تسلط داشتند، خرس ها اکنون در تلاش هستند تا موقعیت برنده را در حال حاضر تضمین کنند. پیش بینی می شود روند نزولی در ساعات آینده تشدید بیشتری کند.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: ارزش سکه پس از نزولی به 13.35 دلار کاهش می یابد.

تحلیل روزانه قیمت سولانا روند نزولی را برای بازار نشان می دهد، زیرا فشار فروش قوی در طول روز مشاهده شد. منحنی قیمت به دلیل ادامه موج نزولی شیب نزولی را نشان می دهد. کندل های قرمز برتری نزولی را نشان می دهند و قیمت در 24 ساعت گذشته به 13.35 دلار کاهش یافت. اگرچه گاوها زودتر بازار را کنترل کردند، اما روند فعلی نسبتا نزولی است.

تصویر 318
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: TradingView

قیمت همچنان بالاتر از مقدار میانگین متحرک (MA) است که در حال حاضر یک علامت صعودی است. با این حال، اندیکاتور RSI تصادفی در منطقه اشباع فروش قرار دارد و نشان می دهد که حرکت نزولی ممکن است در آینده نزدیک ادامه یابد. علاوه بر این، خط MACD همچنان رو به پایین است که نشان می دهد فشار فروش به زودی تشدید خواهد شد.

تحلیل قیمت سولانا: با کاهش بیشتر قیمت به 13.35 دلار، موج نزولی ادامه دارد

تحلیل قیمت ساعتی سولانا نشان می‌دهد که خرس‌ها مجدداً موقعیت پیشرو در نمودار قیمت ساعتی را اشغال می‌کنند، زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته از یک حرکت نزولی پیروی کرد. اگرچه در چند ساعت گذشته تغییرات مداومی در روند قیمت ها وجود داشته است، خرس ها در حال حاضر برنده بازی هستند.

تصویر 317
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

با بازگشت موفقیت آمیز خرس ها، ارزش سکه به 13.35 دلار کاهش یافت. با این حال، مقدار میانگین متحرک در ارتفاع بسیار بیشتری قرار دارد، یعنی 13.76 دلار. خط MACD به زیر خط سیگنال حرکت کرده است که نشان می دهد حرکت نزولی در آینده نزدیک غالب خواهد شد. علاوه بر این، RSI تصادفی در 41.28 دلار است که نشان می دهد فشار فروش به زودی ادامه خواهد داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا یک روزه و چهار ساعته روند کاهشی را برای ارزهای دیجیتال تایید می کند. خرس ها بازگشتی قوی داشته اند، زیرا سطح قیمت ها به پایین ترین سطح 13.35 دلار کاهش یافته است. علاوه بر این، پیش‌بینی قیمت ساعتی نشان‌دهنده روندهای مشابه قیمت است، زیرا به نظر می‌رسد شمعدان‌های قرمز بر نمودار قیمت تسلط دارند و کاهش شدید را نشان می‌دهند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.