منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL همچنان به روند صعودی خود در 44 دلار ادامه می دهد زیرا حرکت صعودی بازار را تحت تأثیر قرار می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL همچنان به روند صعودی خود در 44 دلار ادامه می دهد زیرا حرکت صعودی بازار را تحت تأثیر قرار می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت امروز سولانا نشان می‌دهد که قیمت ارز دیجیتال با دنبال کردن یک روند صعودی به‌صورت صعودی در حال حرکت است و قیمت در 24 ساعت گذشته بهبود قابل‌توجهی داشته است. صعود صعودی منجر به افزایش چشمگیر قیمت شده است زیرا ارزش آن به 44.1 دلار ارتقا یافته است، زیرا قیمت از 27 ژوئیه 2022 روند صعودی را دنبال کرده است. اگرچه قیمت در برخی نقاط سقوط نزولی را تجربه کرد، اکنون قیمت ممکن است ادامه یابد. در ساعات نزدیک به سطوح حتی بالاتر نیز.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: SOL 4.90 درصد افزایش یافت

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت سکه امروز به طور قابل توجهی افزایش یافته است زیرا در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 44.1 دلار معامله می شود. خط روند کلی با تلاش‌های صعودی مداوم صعودی بوده است، زیرا SOL افزایش ارزش قیمت را 4.90 درصد در 24 ساعت گذشته گزارش می‌دهد و افزایش 8.19 درصدی ارزش را در طول هفت روز گذشته نشان می‌دهد. حجم معاملات کمی پایین است زیرا امروز 2.45 درصد کاهش یافت و ارزش بازار طی 24 ساعت گذشته 4.94 درصد افزایش یافته است که منجر به سلطه بازار 1.39 درصدی برای سولانا شده است.

SOL 1 روز 3
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات ملایم است زیرا باندهای بولینگر همچنان همان حرکت را دنبال می کنند، و به نظر می رسد قیمت از محدوده ای که در ماه گذشته دنبال کرده بود خارج نشده است. حد بالایی باندهای بولینگر در علامت 46.6 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت است، و باند پایین در علامت 33.4 دلار نشان دهنده حمایت است. میانگین باندهای بولینگر در سطح 40 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) با شاخص 58 در نیمه بالایی محدوده خنثی در یک شیب رو به بالا معامله می شود که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شکست قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی امروز نزولی بوده است، زیرا سکه به مدت 12 ساعت در حال اصلاح بود و در آنجا گاوها پیشتاز شدند و قیمت را به 44.1 دلار رساندند. دوباره راهپیمایی رو به بالا را شروع کردند. گاوها قیمت را به سطحی بازگردانده اند که روند صعودی دوباره برقرار شده است.

SOL 4 ساعت 2
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

بازده صعودی از منحنی RSI نیز مشهود است، زیرا در شاخص 59 به سمت بالا چرخیده است. پیش از این، RSI پس از ورود به منطقه اشباع خرید دیروز در چند ساعت گذشته در حال کاهش بود. با این حال، گاوها نیز در حال مبارزه هستند و ممکن است قیمت را در ساعات آینده بالاتر ببرند. میانگین متحرک نیز بسیار پایین‌تر از سطح قیمت در مرز 43.3 دلار معامله می‌شود، و نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا به نظر می‌رسد، با باند بالا در 45.7 دلار و باند پایین در 39.3 دلار.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که گاوها با موفقیت پیشتاز خود را حفظ کرده اند. سکه به خوبی در حال بهبود است، اما قیمت حرکت محدود به محدوده را نشان می دهد، و روند نزولی کلی با حرکت صعودی معکوس شده است زیرا ممکن است قیمت از 19 ژوئیه 2022، زمانی که آخرین بار در 44.4 دلار به اوج خود رسید، به یک موقعیت بالاتر حرکت کند. در این صورت، سکه یک قله دیگر را بالا خواهد برد. ما انتظار داریم که SOL برای امروز روند صعودی خود را ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.