منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: قیمت به 13.87 دلار نزدیک می شود زیرا گاوهای نر پیشتاز را دوباره برقرار می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: قیمت به 13.87 دلار نزدیک می شود زیرا گاوهای نر پیشتاز را دوباره برقرار می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا در روزهای اخیر در مسیر صعودی قرار گرفته است و با حمایت صعودی از سد 13.42 دلار عبور کرده است. روند صعودی در چند روز گذشته قوی تر شده است و امروز قیمت توانست از مقاومت موجود در 13.98 دلار فرار کند. انتظار می رود قیمت به زودی در هفته آینده به سطوح بالاتری برسد. بازیابی بیشتر تنها در صورتی امکان پذیر است که حمایت در 13.87 دلار قوی بماند. در 24 ساعت گذشته، بازار ارزهای دیجیتال وضعیت خوبی داشته است. بیت کوین 2.35 درصد رشد کرد در حالی که اتریوم 4.03 درصد رشد کرد.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: با تشدید روند صعودی، قیمت به 13.87 دلار می رسد

تحلیل روزانه قیمت سولانا روند صعودی روز را تایید می کند زیرا افزایش قیمت گزارش شده است. قیمت در چند هفته گذشته به طور مداوم به نقاط بالاتر تبدیل شده است، زیرا گاوها روند صعودی داشته اند. امروز، با افزایش قیمت به 13.87 دلار در ارتفاع، افزایش قابل توجهی در قیمت مشاهده شد.

تصویر 171
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

نمودار 24 ساعته نشان می دهد که جفت SOL/USD بالاتر از میانگین های متحرک کلیدی معامله می شود که به تصویر صعودی در بازار می افزاید. به طور مشابه، منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) چشم انداز سالمی را برای SOL نشان می دهد، زیرا در 24 ساعت گذشته از منطقه خنثی خود عبور کرده است. اندیکاتور RSI نیز یک روند صعودی قوی را نشان می دهد، زیرا ارزش در حال حاضر روی 37.20 است. در مجموع، به نظر می‌رسد که قیمت در هفته‌های آینده به روند صعودی خود ادامه خواهد داد و به ارتفاعات جدیدی خواهد رسید.

 

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: آخرین پیشرفت ها و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت جفت کریپتو از یک روند صعودی در نمودار قیمت چهار ساعته پیروی می کند زیرا قیمت طی چند روز گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. بیشتر افزایش قیمت ناشی از تلاش گاو نر بوده است و قیمت به طور مداوم بالاتر و بالاتر می رود. آخرین اوج قیمت در 13.87 دلار مشاهده شد و این چیزی است که روشن می کند که احساسات بازار صعودی است.

تصویر 172
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

شاخص RSI در حال حاضر در حدود 51.19 است که نشان دهنده یک حرکت صعودی قوی در افق است. اندیکاتور مومنتوم MACD نیز به مقادیر مثبت تبدیل شده است و روند صعودی حرکت قیمت را نشان می دهد. میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته نیز نشان دهنده یک روند صعودی قوی است زیرا آخرین ارزش قیمت از آن عبور کرده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا امروز صعودی است زیرا سکه، پس از شکستن به سمت پایین، توانست صعودی بالاتری داشته باشد و در حال حاضر با رنگ سبز معامله می شود. ما انتظار داریم که SOL/USD پس از چند ساعت دیگر ردیابی مجدد به روند صعودی خود ادامه دهد، اگر روند ادامه یابد، مقاومت بعدی در بالا 13.98 است، و اگر شکسته شود، ممکن است انتظار داشته باشیم که قیمت به زودی به سطح مقاومت 14.00 دلار افزایش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.