منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: خرس ها سطح قیمت ها را به 31.19 دلار کاهش می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: خرس ها سطح قیمت ها را به 31.19 دلار کاهش می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت سولانا نشانه هایی از روند نزولی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته روند کاهشی را دنبال کرده است. اگرچه این ارز دیجیتال در اوایل این هفته تحت نفوذ صعودی قرار داشت، خرس‌ها کنترل را در دست گرفتند و سطوح SOL/USD را در زمان نگارش این مقاله به 31.19 دلار کاهش دادند. آلت کوین در حال حاضر با مقاومت 32.83 دلار مواجه است و حمایت 30.29 دلار را پیدا کرده است که هر کدام به طور بالقوه می تواند به عنوان نقطه محوری برای تغییرات قیمت در آینده عمل کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت 1 روزه: مقاومت نزولی منجر به روند نزولی برای SOL می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه سولانا کاهش ارزش سکه را تأیید می کند، زیرا قیمت در روز از یک روند نزولی پیروی کرده است. شرایط برای فروشندگان مساعد است، زیرا در هفته های گذشته شاهد بهبود مداوم قیمت SOL در بازار بودیم. با این وجود، امروز کاهش قیمت رخ داد و به همین دلیل قیمت با کاهش -3.82 درصدی در 24 ساعت گذشته به 31.19 دلار کاهش یافت.

تصویر 46
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

50 SMA و 100 SMA هر دو پایین‌تر از قیمت فعلی معاملات SOL/USD هستند، که نشان می‌دهد خرس‌ها کنترل بازار را در دست دارند و ممکن است کاهش بالقوه قیمت رخ دهد. سطح MACD در حال حاضر به سمت قلمرو منفی حرکت می کند، با خط سیگنال در زیر خط MACD. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به منطقه خنثی در 48.82 کاهش یافته است، که نشان می دهد روند فعلی ممکن است برای مدتی قبل از وقوع معکوس ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL به 31.19 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها دوباره تسلط پیدا می کنند.

قیمت طبق تحلیل چهار ساعته قیمت سولانا کاهش یافته و به موقعیت 31.19 دلار رسیده است. خط روند کوتاه مدت نیز در حال کاهش است زیرا خرس ها در چند ساعت گذشته کنترل خود را بر بازار نشان داده اند. ثابت شده است که چهار ساعت گذشته برای ارزش کریپتوکارنسی و همچنین قیمت در سطح قابل توجهی کاهش یافته است.

تصویر 45
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

RSI 4 ساعته در حال حاضر به سمت منطقه اشباع فروش در 42.95 حرکت می کند، که نشان می دهد خرس ها ممکن است کنترل بیشتری داشته باشند و ممکن است کاهش بالقوه قیمت در کوتاه مدت رخ دهد. خط 50 SMA زیر خط بلندمدت 100 SMA قرار دارد، که تأیید می کند که مسیر کمترین مقاومت برای SOL/USD در حال حاضر رو به پایین است. خط MACD نیز رو به پایین در حال حرکت است که نشان دهنده تمایل بازار نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

به طور کلی، تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر روند نزولی را دنبال می‌کند و ممکن است در کوتاه‌مدت به این روند ادامه دهد. با این حال، مهم است که به نقاط محوری بالقوه مانند حمایت 30.29 دلار یا مقاومت در 32.83 دلار توجه داشته باشید، زیرا ممکن است به طور بالقوه منجر به معکوس شدن روند شوند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.