منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: خرس های SOL/USD پس از آزمایش علامت 80 دلار ، گاوها را به 70 دلار باز می گردانند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: خرس های SOL/USD پس از آزمایش علامت 80 دلار ، گاوها را به 70 دلار باز می گردانند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت امروز سولانا پس از افت شدید 5.39 درصدی ، نزولی است
  • SOL/USD در محدوده روزانه 73.5 دلار – 75.7 دلار معامله شد.

تجزیه و تحلیل قیمت امروز سولانا پس از یک افزایش شدید 5.39 درصدی در طول شب تا مرز 74.751 دلار نزولی است. سولانا در بالاترین سطح روزانه 75.76 دلار رد شد ، زیرا گاوها برای هدف بالای 100 دلاری خود تقویت کردند. ما منتظر کاهش اندک تا مرز 70 دلار هستیم ، جایی که خریداران امیدوارند حجم بیشتری را جمع کنند و به شدت تقویت شوند. در همین حال ، خریداران به شدت از منطقه 70 دلاری دفاع خواهند کرد و با هرگونه ضعف نزولی که می تواند قیمت را به بالاترین سطح قبل از آگوست در 58 دلار برساند ، مقابله کنند.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: آیا حمایت 70 دلار شکست خواهد خورد؟

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Solana ما ، SOL/USD در محدوده روزانه 73.5 دلار – 75.7 دلار معامله شد. چنین محدوده ای نشان دهنده نوسان کم در نمودار روزانه است. حجم معاملات سولانا با 40.40 درصد کاهش به مجموع 1.8 میلیارد دلار رسید. مجموع سرمایه بازار پس از کاهش 4.95 درصدی در 24 ساعت گذشته ، 21.7 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا: اگر سولانا بتواند پشتیبانی 70 دلاری را لغو کند ، 100 دلار را هدف قرار می دهد

در تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا ، SOL/USD با تلاش صعودی به صعود می پردازدچرخش یک کانال نزولی که قیمت را از بالاترین سطح روزانه 75.76 دلار به 74 دلار رساند. گاوها توجه خود را به بالای هدف 80.00 دلاری معطوف کرده اند و در حال تلاش برای تثبیت حرکت بیشتر و رسیدن زودتر به دیرتر هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: خرس های SOL/USD پس از آزمایش مارک 80 $ 2 گاوها را به 70 دلار باز می گردانند
منبع: نمای تجاری

به نظر می رسد گاوها اصرار دارند تا رکورد جدیدی را در نمودار 24 ساعته ثبت کنند ، اما تلاش آنها توسط معامله گران سودده نزدیک 75 دلار انجام می شود.

روند قیمت سولانا در 2 ماه گذشته شاهد الگوهای صعودی قوی بوده و تنها سکه ای است که کمتر تحت تاثیر بازار خرس قرار گرفته است. در 13 آگوست ، SOL/USD مقاومت خط گردن را در 44 دلار شکست و در نوسان بالایی تا منطقه 70 دلاری قرار گرفت. گاوها امیدوارند که حمایت قوی 70 دلاری را کنار گذاشته و به 100 دلار صعود کنند.

نتیجه گیری قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا نزولی است زیرا دیروز نزولی شدیدی مشاهده شد و قیمت بازار در حال حاضر نزدیک به بالاترین سطح قبلی 73.4 دلار معامله می شود. بنابراین ، ما انتظار داریم که SOL/USD امروز دوباره کاهش یابد و در آینده 70 دلار را هدف قرار دهد.

در حالی که منتظر حرکت SOL/USD هستید ، مقالات ما را در مورد مبادلات غیر متمرکز ، آینده بیت کوین و بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.