منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: حرکت نزولی SOL را به 23.43 دلار بازمی گرداند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: حرکت نزولی SOL را به 23.43 دلار بازمی گرداند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت سولانا نزولی است زیرا نشان می‌دهد ارزش SOL/USD امروز تا 23.43 دلار کاهش یافته است، زیرا خرس‌ها از شانس تسلط بر تابع قیمت استفاده می‌کنند. چند روز گذشته برای گاوها بسیار مطلوب بود زیرا آنها توانستند قیمت را تا 24.51 دلار افزایش دهند، اما آخرین موج نزولی آن را به سمت پایین می کشاند.

قیمت به سطح حمایت 22.40 دلار کاهش یافته است و اگر بتواند بالاتر از این سطح باقی بماند، گاوها دوباره وارد عمل خواهند شد. در زمان نگارش این مقاله، SOL/USD بیش از 4 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است. حجم معاملات برای SOL در حال حاضر 1 میلیارد دلار و ارزش بازار 8.73 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: نزولی قیمت را به 23.43 دلار کاهش می دهد

با توجه به تحلیل قیمت یک روزه سولانا، قیمت بار دیگر کاهش می یابد. حرکت نزولی بازگشته است و قیمت در 24 ساعت گذشته تا سطح 23.43 دلار کاهش یافته است. اگرچه دیروز با مشاهده تلاش های صعودی و افزایش اندکی در سطح قیمت، قیمت بهبود یافت، اما روند امروز نسبتاً نامطلوب بوده است.

تصویر 541
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک ارزش خود را در 23.33 دلار نشان می دهد که بسیار بالاتر از سطح قیمت فعلی است که به فشار نزولی اشاره دارد. واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) هنوز در منطقه منفی است، اما تلاش کرده است مسیر خود را افزایش دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در ناحیه منفی قرار دارد که یک سیگنال نزولی دیگر است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نمودار 4 ساعته: فشار نزولی همچنان وجود دارد

تحلیل چهار ساعته قیمت سولانا با کاهش قیمت، نشانه‌هایی از حرکت نزولی را نشان می‌دهد. به طور کلی، چند ساعت گذشته برای ارز دیجیتال بسیار مهم بود زیرا قیمت محدوده نزولی را با نرخ سریع پوشش داد. اکنون سطوح قیمت به سطح حمایت 22.40 دلار کاهش یافته است و در تلاش است تا بالاتر از آن باقی بماند.

تصویر 542
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک بالاتر از قیمت است و در حال حاضر 23.61 دلار است. MACD هنوز در منطقه نزولی است، خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد. RSI نیز در منطقه منفی قرار دارد که نشان می دهد فروشندگان کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

به طور کلی، تحلیل قیمت سولانا همچنان در یک روند نزولی قرار دارد و خریداران باید برای معکوس کردن این روند، بازگشتی قوی داشته باشند. فشار فروش همچنان قوی است و قیمت باید بالای 22.40 دلار بماند تا شتاب صعودی به دست آورد.