منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: حرکت نزولی قیمت را به 14.24 دلار بازمی گرداند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: حرکت نزولی قیمت را به 14.24 دلار بازمی گرداند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت سولانا نزولی بوده است زیرا ارز دیجیتال به زیر سطح مقاومت کلیدی سقوط کرده است. این دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 14.24 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 0.87 درصد کاهش یافته است. پشتیبانی از SOL/USD در 13.71 دلار وجود دارد در حالی که مقاومت در 14.56 دلار است. حجم معاملات 24 ساعته این سکه 487,657,074 دلار و ارزش بازار آن 5,158,220,055 دلار است.

دارایی دیجیتال از ابتدای امروز روند نزولی داشته است زیرا نتوانسته از سطح 14.56 دلار عبور کند. اما بعداً حرکت صعودی برای مدت کوتاهی مشاهده شد زیرا ارز دیجیتال توانست از سطح 14.45 دلار عبور کند.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

نمودار ساعتی تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که این ارز دیجیتال با مقاومت 14.24 دلاری مواجه است و همچنین توانسته از این سطح عبور کند. با این حال، نتوانسته است رشد را حفظ کند و به زیر سطح حمایت 14.24 دلار بازگشت که نشان دهنده روند نزولی است. بازار یک الگوی کانال نزولی تشکیل داده است که نشان دهنده یک روند نزولی بالقوه است.

تصویر 297
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

SMA 50 نیز زیر 100 SMA است که نشان دهنده روند نزولی است. با این حال، هر دو این میانگین‌های متحرک شروع به همگرایی کرده‌اند، که نشان می‌دهد که یک روند معکوس می‌تواند در آینده نزدیک امکان‌پذیر باشد. اندیکاتور MACD در نمودار 4 ساعته حرکت نزولی در حال افزایش را نشان می دهد. RSI یک حرکت نزولی را دنبال می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. فعالیت فروش از فعالیت خرید فراتر رفته و باعث کاهش امتیاز RSI شده است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: اعتصاب نزولی قیمت را به سطح 14.24 دلار کاهش داد

تحلیل قیمت یک روزه سولانا یک بار دیگر روند نزولی را برای تابع قیمت نشان می دهد. خرس ها توانسته اند در 24 ساعت گذشته برنده شوند زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته تا 14.24 دلار کاهش یافته است. اگرچه گاوها توانستند در چند روز گذشته برتری خود را حفظ کنند، اما روند امروز دوباره به شدت در سمت نزولی قرار گرفته است.

تصویر 296
نمودار قیمت 24 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

SMA 50 در حال حاضر 14.51 دلار است که کمتر از 100 SMA 14.65 دلار است. هر دوی این میانگین‌های متحرک همچنان در حال واگرایی هستند و نشان می‌دهد که یک سوگیری نزولی برای قیمت به سطح 13.71 دلار در آینده نزدیک باقی خواهد ماند. اندیکاتور MACD روند نزولی فزاینده ای را نشان می دهد زیرا با گذشت زمان زاویه بیشتری پیدا می کند. RSI نیز به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. فعالیت فروش از فعالیت خرید فراتر رفته و باعث کاهش امتیاز RSI شده است. همه این شاخص ها نشان می دهد که قیمت سولانا در چند روز آینده با نوسانات بیشتر و خطر نزولی احتمالی روبرو خواهد شد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

رکود در تحلیل قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است، زیرا خرس‌ها در حال بازیافتن قدرت بوده و منجر به فروش سنگین شده است. پس از تغییر ناگهانی روند، قیمت به سطح 14.24 دلار کاهش یافته است. این جفت ارز دیجیتال نیز در چهار ساعت گذشته تحت کاهش ارزش قرار گرفت، که به این معنی است که ممکن است سقوط بیشتری در پیش باشد. اگر روند نزولی ادامه یابد، SOL ممکن است پشتیبانی بعدی موجود در سطح 13.71 دلار را دوباره آزمایش کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.