منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: جفت SOL/USD قرار است از سطح مقاومت 60 دلاری عبور کند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: جفت SOL/USD قرار است از سطح مقاومت 60 دلاری عبور کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا امروز صعودی است زیرا به نظر می رسد دارایی دیجیتال پس از اصلاح اخیر بازگردد. گاوها موفق شده اند قیمت را به بالای سطح 50 دلار برسانند و اکنون حرکت به سمت سطح 60 دلار را هدف قرار داده اند. مقاومت قوی در سطح 90 دلار وجود دارد و این جایی است که گاوها برای ادامه روند بالاتر باید به موفقیت دست یابند.

قیمت سولانا امروز در 50 دلار معامله می شود و از پایین ترین سطح دیروز 46 دلار افزایش یافته است. دارایی دیجیتال در چند هفته گذشته روند صعودی قوی داشته است و شاهد افزایش قیمت از 30 دلار به بالاترین سطح 90 دلار بوده است. با این حال، گاوها در این سطح تحت فشار فروش قرار گرفتند و قیمت کاهش یافت.

خرس‌ها توانستند قیمت را تا سطح 50 دلار پایین بیاورند، جایی که حمایت پیدا کرد و از آن زمان به بعد بالاتر رفت. گاوها اکنون به دنبال عقب بردن قیمت به بالای سطح 60 دلار و ادامه روند صعودی به سمت سطح 90 دلار هستند. مقاومت قوی در سطح 90 دلار وجود دارد و این جایی است که گاوها برای ادامه روند بالاتر باید به موفقیت دست یابند.

RSI در حال حاضر روی 55 معامله می شود که نشان می دهد بازار در منطقه صعودی قرار دارد. MACD نیز صعودی است و در حال حاضر در حال تولید سیگنال خرید است. گاوها باید از سطح 60 دلار عبور کنند تا به سمت سطح 90 دلار بالاتر بروند.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

در نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت سولانا، گاوها موفق شده اند قیمت را به بالای سطح 50 دلار برسانند و اکنون حرکت به سمت سطح 60 دلار را هدف قرار داده اند. مقاومت قوی در سطح 90 دلار وجود دارد و این جایی است که گاوها برای ادامه روند بالاتر باید به موفقیت دست یابند.

تصویر 415منبع نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD:TradingView

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که امروز با قیمت 50 دلار معامله می شود و از پایین ترین سطح دیروز یعنی 46 دلار افزایش یافته است. دارایی دیجیتال در چند هفته گذشته روند صعودی قوی داشته است و شاهد افزایش قیمت از 30 دلار به بالاترین سطح 90 دلار بوده است. با این حال، گاوها در این سطح تحت فشار فروش قرار گرفتند و قیمت کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 ساعت: بازار SOL بسته می شود

در نمودار تحلیل قیمت روزانه سولانا، گاوها توانسته اند قیمت را به بالای سطح 50 دلار برسانند و اکنون حرکت به سمت سطح 60 دلار را هدف قرار داده اند. مقاومت قوی در سطح 90 دلار وجود دارد و این جایی است که گاوها برای ادامه روند بالاتر باید به موفقیت دست یابند.

تحلیل قیمت سولانا
منبع نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD:TradingView

RSI در حال حاضر روی 55 معامله می شود که نشان می دهد بازار در منطقه صعودی قرار دارد. MACD نیز صعودی است و در حال حاضر در حال تولید سیگنال خرید است. گاوها باید از سطح 60 دلار عبور کنند تا به سمت سطح 90 دلار بالاتر بروند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

گاوها کنترل بازار را در دست دارند و به دنبال بازگرداندن قیمت به بالای سطح 60 دلار هستند. مقاومت قوی در سطح 90 دلار وجود دارد و این جایی است که گاوها برای ادامه روند بالاتر باید به موفقیت دست یابند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.