منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با کاهش قیمت SOL به 14.6 دلار، فرم های فشار فروخته می شود

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با کاهش قیمت SOL به 14.6 دلار، فرم های فشار فروخته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا حکایت از کاهش قیمت امروز دارد. با شکل گیری مجدد فشار فروش و کاهش مجدد قیمت، خرس ها موقعیت پیشرو را به دست آورده اند.

از 22 نوامبر 2022، افزایش قابل توجهی در قیمت ارز دیجیتال وجود داشته است زیرا پس از یافتن پشتیبانی، قیمت به سرعت در حال بهبود بود. با این حال، آخرین گزارش نشان می دهد که قیمت به 14.16 دلار کاهش یافته است. پیش بینی می شود که کاهش بیشتری رخ دهد و قیمت برای امروز دامنه نزولی را پوشش دهد.

نمودار قیمت یک روزه SOL/USD: سولانا اولین افت خود را پس از یک دوره متوالی تجربه کرد

با توجه به نزدیک شدن قیمت به منطقه مقاومت، نمودار تحلیل قیمت 1 روزه سولانا روند نزولی را برای بازار امروز نشان می دهد که قرار بود پیش بینی شود. سرب صعودی مداوم با شروع روند نزولی در سطوح قیمت شکسته شده است. با این وجود، برگشت به طور موقت پیشرفت بهبود را متوقف کرد.

خرس‌ها امروز قیمت را به سطح 14.16 دلار کاهش دادند، زیرا در 24 ساعت گذشته 1.16 درصد از ارزش خود را از دست دادند. با این حال، قیمت سکه همچنان بالاتر از میانگین متحرک (MA) است که به دلیل روند صعودی که طی چند روز گذشته دنبال شد، همچنان در 13.25 دلار ایستاده است. منحنی SMA 20 هنوز هم به دلیل روند نزولی که طی دو هفته گذشته مشهود بود، به زیر منحنی SMA 50 می رود.

sol 1d 2
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات نیز کاهش یافته است و باندهای بولینگر میانگین خود را در 16.20 دلار نگه می دارند. علاوه بر این، ارزش باند بولینگر بالا به 27.45 دلار کاهش یافته است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که ارزش پایین آن به 4.95 دلار رسیده است که نشان دهنده حمایت است. اگر در مورد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) صحبت کنیم، آنگاه همچنان در محدوده خنثی پایین تر در شاخص 36 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا نشان می دهد که ارزهای دیجیتال هنوز احساسات منفی بازار را تجربه می کنند. سطح قیمت ها به طور پیوسته در حال کاهش بوده است و این احتمال وجود دارد که در آینده این کار را انجام دهند. افت قیمت قبل از آن مانع از موفقیت گاوها در تلاش برای عبور از سد 14.55 دلار شد.

سل 4 ساعت 2
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

از آنجایی که قیمت در سمت پایین در 14.15 دلار قرار می گیرد، بازار همچنان تحت فشار فروش قرار دارد. در حالی که ارزش قیمت بالاتر از میانگین متحرک است که در 14.36 دلار روند دارد. این واقعیت که خط روند کوتاه مدت در حال حرکت به سمت پایین است نیز از تسلط نزولی حمایت می کند.

در یک ساعت گذشته، نوسانات کاهش یافته و رشد کرده است که نشانه بسیار نامطلوبی برای آینده است. از سوی دیگر، باندهای بولینگر میانگین خود را در 14.15 دلار نگه می‌دارند و مقادیر بالا و پایین آن‌ها به ترتیب 15.63 دلار و 11 دلار هستند. علاوه بر این، امتیاز RSI به شدت کاهش یافته است و در حال حاضر روی 56 است که یک مقدار نسبتاً خنثی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

بر اساس تحلیل های ارائه شده قیمت سولانا 1 روزه و 4 ساعته، امروز کاهش قیمت داشته است. روند افزایشی قیمت امروز بار دیگر به دلیل حفظ موفقیت آمیز مقاومت خرس ها متوقف شد. اگر فشار فروش در ساعات آتی ادامه یابد، خطر خوبی وجود دارد که سطوح قیمت ارزهای دیجیتال حتی بیشتر از این، احتمالاً به منطقه 13 دلار کاهش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.