منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت SOL/USD به زیر 32.08 دلار سقوط کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت SOL/USD به زیر 32.08 دلار سقوط کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا برای امروز نشان می دهد که شرایط بازار نزولی شده و قیمت ها به زیر 32.08 دلار کاهش یافته است. این ارز دیجیتال تا حدودی در 31.68 دلار حمایت پیدا کرده است، اما باید دید که آیا این مقدار برای تغییر روند به نفع گاوها کافی است یا خیر.

خرس ها پس از مواجهه با فشار صعودی در حدود 33.21 دلار، کنترل بازارهای سولانا را در دست داشتند. از آن زمان تاکنون، قیمت در مسیر نزولی قرار گرفته است و در حال حاضر زیر سطح 32 دلار معامله می شود. حجم 24 ساعته 836 میلیون دلار و ارزش بازار 11 میلیارد دلار گزارش شده است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: روند نزولی تشدید می شود

تحلیل قیمت یک روزه سولانا برای امروز یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت امروز نیز کاهش یافته است. حرکت نزولی طی چند روز گذشته ادامه داشته است و امروز نیز همین روند ادامه دارد. قیمت پس از آخرین افت به سطح 32.08 دلار کاهش یافته است. این جفت ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته 0.45 درصد از دست داده است.

تصویر 295
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک (MA) در سطح 32.13 دلار و میانگین متحرک نمایی (EMA) در سطح 32.24 دلار قرار گرفته است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در سطح 47.23 قرار دارد که نشان می دهد شرایط بازار نزولی است و ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا: با یافتن حمایت قیمت ها در 31.68 دلار، خرس فشار را افزایش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی سولانا نشان می دهد که در 4 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی در قیمت SOL/USD مشاهده شده است. شکست قیمت صعودی بود، اما پس از رد شدن در 33.17 دلار شروع به بازگشت کرد. قیمت ها حدود 31.68 دلار حمایت شده اند، اما باید دید که آیا این مقدار برای تغییر روند به نفع گاوها کافی است یا خیر. در حال حاضر، خرس ها کنترل بازارهای سولانا را در دست دارند و ممکن است در کوتاه مدت به کاهش قیمت ها ادامه دهند.

تصویر 296
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک نمایی (EMA) در یک بازه زمانی 4 ساعته در سطح 32.20 دلار قرار می گیرد که نزدیک به قیمت فعلی بازار است، که نشان می دهد فشار نزولی همچنان در بازار وجود دارد. منحنی RSI در شاخص 47.56 به سمت پایین حرکت می کند، زیرا فشار نزولی بسیار زیاد به نظر می رسد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

گزارش تحلیل قیمت سولانا حرکت نزولی قیمت را نشان می دهد زیرا شرایط بازار نزولی شده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 31.68 دلار معامله می شود و باید دید که آیا این سطح به عنوان پشتیبان قیمت ها عمل می کند یا خیر. اگر خرس ها کنترل خود را حفظ کنند، قیمت ها ممکن است در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند. اما گاوها در صورتی که قادر به جمع آوری قدرت کافی باشند، ممکن است بازگردند و قیمت ها را بالاتر ببرند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.