منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با رسیدن گاوها برای حمایت، قیمت 40 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با رسیدن گاوها برای حمایت، قیمت 40 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که گاو نر در تلاش برای بهبود دوباره است. قیمت در حال افزایش است و قصد دارد از مقاومت 39.7 دلار عبور کند. روند صعودی اخیر کاملاً دلگرم کننده بوده است زیرا در هفته گذشته، ارز دیجیتال تحت فشار نزولی باقی ماند و ارزش قابل توجهی را از دست داد. حرکت صعودی به تدریج در حال افزایش است و می توان انتظار بهبود بیشتر در ارزش قیمت را داشت.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: قیمت تا 39 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه سولانا برای ارز دیجیتال مثبت است زیرا مقدار قابل توجهی در ارزش قیمت افزایش یافته است. قیمت اکنون از سطح 39 دلار فراتر رفته و قصد دارد در سطح بالاتری قرار گیرد. سکه در حال حاضر حدود 0.85 درصد ارزش داشته است که با گذشت زمان افزایش می یابد زیرا قیمت در حال حاضر در 39.6 دلار است. با این حال، همانطور که قبلاً گفته شد، سکه در صورت مشاهده در هفته گذشته 7.50 درصد زیان خواهد داشت.

در همین حال، ارزش میانگین متحرک (MA) برای نمودار 1 روزه 41 دلار است زیرا در هفته گذشته نیز فعالیت صعودی وجود داشته است. در مقایسه، باندهای بولینگر به طور متوسط ​​40.8 دلار در نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD درآمد دارند.

SOL 1 روز 1
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

مقادیر باند بولینگر در علائم زیر قرار دارند. باند بالایی در 45 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که باند پایین در 36 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از قیمت SOL است. نوسانات در طول روز در سمت پایین بوده است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 54 است که یک عدد کاملاً متوسط ​​است و منحنی این اندیکاتور رو به بالا است که به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا نشان می دهد که قیمت یک بار دیگر در حال افزایش است زیرا گاوها در چند ساعت گذشته قدرت خود را به دست آورده اند. قیمت فعلی SOL/USD 39.6 دلار است و انتظار می‌رود که ارتفاع بیشتری را نیز تجربه کند. در عین حال، میانگین متحرک در نمودار قیمت 4 ساعته در سطح 39 دلار است. گاوها از این موقعیت بهره مند شده اند زیرا توانسته اند روند نزولی مستمر را معکوس کنند.

SOL 4 ساعت 1
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور باندهای بولینگر مقادیر زیر را به ما می دهد. مقدار بالا 41 دلار و مقدار پایین 37 دلار در زمان نوشتن است. امتیاز RSI نیز به دلیل روند صعودی اخیر بهبود یافته و به شاخص 47 رسیده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل فعلی قیمت سولانا نشان می‌دهد که روند SOL/USD در روز صعودی بوده است، زیرا گاوها در تلاش برای بهبودی پس از یک دوره طولانی زیان هستند. قیمت مجدداً افزایش یافته است زیرا با موفقیت به موقعیت 39.6 دلار رسیده است. انتظار می رود تا زمانی که حمایت دست نخورده باقی بماند، حرکت صعودی در آینده تشدید شود. به طور کلی، با افزایش قیمت گاوها، شانس بهبود قیمت ارز دیجیتال افزایش یافته است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.