منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با در دست گرفتن گاوهای نر، SOL 14.00 دلار بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با در دست گرفتن گاوهای نر، SOL 14.00 دلار بازیابی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت سولانا حاکی از حرکت صعودی به 14.50 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 13.46 دلار است
  • SOL با مقاومت 14.13 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که با تسلط گاوهای نر بازار، قیمت SOL به مرز 14.00 دلار رسیده است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته یک جو مثبت بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل AVAX و DOT هستند که به ترتیب شیب 6.41 و 2.97 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL به 14.00 دلار باز می گردد

تصویر 269
نشانگرهای فنی برای SOL/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت صعودی استرون را همانطور که در ارتفاع بلند هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه تیره تر این اندیکاتور نشان می دهد که با نزدیک شدن قیمت به سطح مقاومت 14.00 دلار، حرکت صعودی همچنان در حال رشد است.

EMA ها در حال حاضر در حدود موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، از آنجایی که دو EMA بیشتر از هم جدا می شوند، 12 EMA شروع به بالا رفتن از موقعیت متوسط ​​کردند که نشان دهنده حرکت های مثبت اخیر است. در زمان انتشار، هر دو EMA به سمت بالا حرکت می کنند که نشان دهنده فعالیت خرید قوی است.

RSI مدتی است که در منطقه خنثی معامله می شود اما در 14 روز گذشته بالاتر از سطح متوسط ​​معامله می شود. در حال حاضر، شاخص به سطح 62.08 واحد صعود کرده است که در آن لحظه ای شناور است. این اندیکاتور در حال حاضر هیچ سیگنالی صادر نمی کند در حالی که حرکت افقی نشان دهنده مبارزه برای تسلط بین گاوها و خرس ها است.

باندهای بولینگر در حال گسترش هستند تا روند صعودی اخیر را تسهیل کنند. با این حال، قیمت در مرز 14.00 دلار با مقاومت روبرو می شود که ممکن است باعث شود دارایی دوباره شروع به ادغام کند. در زمان پرس، خط میانگین اندیکاتور در 13.46 دلار پشتیبانی می کند در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 14.13 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای SOL/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا یک سیگنال خرید صادر می کند و 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها دو شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی پایینی را نشان می‌دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت سولانا این احساس را ندارد و یک سیگنال فروش با 10 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در برابر هفت شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در نمودارهای میان مدت تسلط نزولی را نشان می دهد در حالی که فشار خرید قابل توجهی برای دارایی در همان بازه زمانی ادامه دارد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند

از تحلیل قیمت سولانا چه انتظاری باید داشت؟

تصویر 268
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که حرکت صعودی قوی به گاوها این امکان را می دهد تا قیمت را برای بازیابی به مرز 14.00 دلار افزایش دهند. با این حال، گاوها با مقاومت کوتاه مدت در سطحی مواجه می شوند که ممکن است کار را برای خریداران سخت کند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که SOL به سمت قیمت 14.50 دلار حرکت کند، جایی که مقاومت اصلی در آن قرار دارد. معامله گران می توانند انتظار یک شکست صعودی به منطقه 15.00 دلار را داشته باشند زیرا مشخصات فنی میان مدت تغییر به سمت بازار صعودی را نشان می دهد. با این حال، در صورت واکنش نزولی در سطح 14.00 دلار، می توان انتظار داشت که قیمت در ادامه تثبیت به سطح 13.60 دلار کاهش یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر تصمیم سرمایه گذاری توصیه می کنیم.