منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با ادامه اصلاحات، قیمت SOL به زیر 31.00 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با ادامه اصلاحات، قیمت SOL به زیر 31.00 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که قیمت‌های SOL طی دو روز گذشته با نوسان قیمت‌ها بین سود و زیان مواجه بوده است. با این حال، روند کلی نزولی باقی می ماند و قیمت ها اکنون به زیر سطوح رد کلیدی شکسته شده اند. جفت SOL/USD در حال حاضر پس از سقوط در یک اصلاح شدید از اوج های بیش از 32.86 دلار، در حدود 31.45 دلار معامله می شود.

این اصلاح سریع و شدید بوده است و قیمت ها بیش از 3.96 درصد از بالاترین سطح 32.86 دلار کاهش یافته است. با این حال، حرکت اصلاحی ممکن است هنوز به پایان نرسیده باشد، زیرا جفت SOL/USD همچنان در خطر زیان بیشتر در کوتاه مدت است. پشتیبانی فعلی در سطح 31.27 دلار است. اگر قیمت ها به زیر این سطح برسد، سطح پشتیبانی کلیدی بعدی که باید مراقب آن باشید 31.00 دلار است.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: الگوی شمعدانی نزولی

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت ها روند کاهشی بازار را دنبال کرده اند زیرا فشار فروش بیشتری در بازار مشاهده می شود. قیمت ها در 24 ساعت گذشته بین 32.86 دلار و 31.27 دلار معامله شده اند. جفت SOL/USD یک الگوی کندل استیک نزولی را در نمودار 1 روزه تشکیل داده است که یک سیگنال نزولی است.

تصویر 149
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

اندیکاتورهای فنی ادامه روند نزولی را نشان می دهند زیرا اندیکاتور RSI زیر سطح 50 قرار دارد و به سمت شرایط فروش بیش از حد پیش می رود. فروش از بالاترین قیمت، قیمت SOL را به زیر سطح پشتیبانی کلیدی در 31.27 دلار و همچنین پایین تر از میانگین متحرک 20 روزه (MA) در 32.95 دلار رسانده است. میانگین متحرک 20 روزه (MA) و MA 50 روزه روند دارند. به سمت جنوب، که نشانه آن است که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. باندهای بولینگر نیز افزایش یافته است که نشان دهنده نوسانات بالا در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت های SOL همچنان در معرض خطر زیان بیشتر هستند

نمودار 4 ساعته SOL/USD یک کانال نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت در داخل کانال نزولی معامله می شود. کانال نزولی یک الگوی نزولی است و در شرایطی شکل گرفته است که طی چند ساعت گذشته اقدام قیمت به اوج‌ها و پایین‌ترین قیمت‌ها تبدیل شده است. جفت SOL/USD در حال حاضر نزدیک به مرز پایین کانال نزولی معامله می شود که احتمالاً به عنوان یک مقاومت قوی عمل می کند.

تصویر 148
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

باند بالایی بولینگر در 32.86 دلار است که به عنوان مقاومت سفت برای قیمت های SOL عمل می کند. مرز پایین باند بولینگر 31.27 دلار است که احتمالاً در کوتاه مدت به عنوان پشتیبان قوی برای قیمت SOL عمل می کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) روی 38.05 قرار دارد و در حال حاضر زیر سطح 50 قرار دارد که نشانه ای از این است که بازار در محدوده نزولی قرار دارد. 20 MA در 32.43 دلار و 50 MA در 31.94 دلار است که نشانه این است که بازار در قلمرو نزولی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که احساس نزولی در بازار در جریان باز شدن امروز بازار شکل گرفته است زیرا خرس ها همچنان بر بازار تسلط دارند. شاخص های فنی نیز حاکی از نزولی بازار است و کاهش بیشتر قیمت در کوتاه مدت پیش بینی می شود. اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالای 32.86 دلار برسانند، ممکن است تلاش کنند تا کنترل بازار را در دست بگیرند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.