منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با ادامه ادغام، SOL به 36 دلار بازگشت

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: با ادامه ادغام، SOL به 36 دلار بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا با توجه به تلاش گاوهای نر برای بازیابی قدرت خود، احتمال افزایش رشد آینده را نشان می دهد. حرکت صعودی در حال حاضر ادامه دارد، زیرا ارزش سکه در چند روز گذشته نزدیک به سطح قیمت فعلی حفظ شده و به تازگی به 36 دلار رسیده است. این یک نشانه نسبتا مثبت در مورد رویدادهای آینده بازار است، زیرا چند هفته گذشته نسبتاً نامطلوب برای ارز دیجیتال بود. اما اکنون، گاوها برای بازیابی موقعیت خود و افزایش قیمت تلاش می کنند.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: 3.27 درصد افزایش قیمت ثبت شد

تحلیل یک روزه قیمت سولانا از گاوهای نر حمایت می کند، زیرا سکه در مرحله تثبیت است و به نظر می رسد بازار از موج نزولی طولانی در حال بهبود است. وضعیت برای ارز دیجیتال در حال تغییر است، زیرا گاوها در تلاش هستند تا مسیر خود را به سمت بهبودی باز کنند. آنها توانسته اند قیمت را به 36 دلار برسانند که پیشرفت قابل توجهی است و به افزایش 3.27 درصدی ارزش سکه کمک کرده است. اگر شتاب خرید تشدید شود، بهبودهای بیشتری در پی خواهد بود. قیمت همچنان پایین تر از میانگین متحرک (MA) است که 36.6 دلار است.

SOL 1f
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال رشد است که یک اشاره مثبت در مورد روندهای آینده بازار است. مقادیر شاخص باند بولینگر بالا و پایین نیز تغییر کرده است، زیرا اکنون باند بولینگر بالایی مقدار 47.5 دلار را نشان دهنده مقاومت نشان می دهد، در حالی که باند بولینگر پایینی مقدار 32.6 دلار را نشان می دهد که حمایت را نشان می دهد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به طور محسوسی بهبود یافته است، یعنی 41، و منحنی رو به بالا این اندیکاتور به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا نتایج مثبت شگفت انگیزی را نشان می دهد، زیرا گاوها به طور مداوم برنده خود را نشان می دهند. در چند ساعت گذشته، با شتاب گرفتن شتاب خرید، قیمت به بالای مقاومت 35.7 دلار بازگشت. قیمت اکنون بار دیگر به قله 36 دلار رسیده است زیرا به نظر می رسد روند صعودی در حال گسترش است. یک متقاطع بین SMA 20 و SMA 50 نیز ثبت شد. در عین حال، میانگین متحرک نمودار قیمت چهار ساعته 35.4 دلار است.

SOL 4o
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات کم است و باندهای بولینگر بیشتر همگرا می شوند. اگر مقادیر شاخص باندهای بولینگر را مورد بحث قرار دهیم، باند بالایی رقم 36 دلار را نشان می دهد، در حالی که باند پایینی رقم 34 دلار را نشان می دهد. منحنی RSI با فراتر رفتن امتیاز از خط مرکزی منطقه خنثی، یعنی شاخص 51، بالا می رود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا یک روزه و چهار ساعته افزایش ارزش سکه را در 24 ساعت گذشته تأیید می کند. گاوها بارها و بارها برای حفظ سطح قیمت ها وارد بازار می شوند. چند روز دیگر ادامه خواهد داشت تا اینکه خریداران حمایت بیشتری از ارز دیجیتال نشان دهند. در حال حاضر، قیمت تا 36 دلار اندکی بهبود یافته است و نمودار قیمت ساعتی نیز پیشرفت صعودی را پیش‌بینی می‌کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.