منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: بازار SOL پس از یک روند صعودی در 17.50 دلار بهبود یافت

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: بازار SOL پس از یک روند صعودی در 17.50 دلار بهبود یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا برای امروز یک روند صعودی را پس از یک دوره اصلاح بازار نشان می دهد. احساس نزولی در چند روز گذشته با اصرار گاوها برای افزایش قیمت ها معکوس شده است. جفت SOL/USD در حال حاضر در حدود 17.50 دلار معامله می شود که از پایین ترین قیمت روز 16.21 دلار افزایش یافته است. سکه در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد افزایش یافته است.

به نظر می رسد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت توانسته است بالای سطح حمایت 17.29 دلاری که اوایل امروز ایجاد شده بود باقی بماند. با این حال، نزدیک به 18.33 دلار با رد مواجه است و اگر گاوها نتوانند از این سطح عبور کنند، ممکن است با عقب نشینی مواجه شود. فشار خرید در حال حاضر بسیار قوی است و در صورت ادامه فشار خرید، بازار ممکن است صعودی باقی بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نمودار یک روزه: SOL/USD با بهبود بازار بالاتر از سطح 18.00 دلار معامله می شود.

نمودار روزانه تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که سکه توانسته است از احساس نزولی در دو روز گذشته بهبود یابد. فشار فروش معکوس شده است و گاوها موفق شده اند قیمت را به بالای سطح 18.00 دلار برسانند. بازار معاملات جلسه امروز را با قیمت 18.09 دلار آغاز کرد و قبل از مواجهه با رد شدن در نزدیکی این سطح، به بالاترین سطح 18.33 دلار رسید که نشان دهنده قوی بودن فشار خرید است.

تصویر 250
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر 36.14 است که نشان می دهد سکه در منطقه خنثی قرار دارد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نیز وارد محدوده مثبت شده است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. اگر خریداران به تلاش برای قیمت‌های بالاتر ادامه دهند، سولانا می‌تواند در کوتاه‌مدت به سطح 20 دلار برسد. شاخص میانگین متحرک در نمودار در حال حاضر 19.27 دلار است که نشان می دهد سکه همچنان در روند صعودی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نمودار 4 ساعته: آخرین پیشرفت ها و نشانه های فنی بیشتر

نمودار ساعتی تحلیل قیمت سولانا همچنان در جهت صعودی حرکت می کند. بازار بالاترین قیمت 18.32 دلار را تشکیل داده است و در حال حاضر در همان سطح معامله می شود. خریداران همچنان برای قیمت های بالاتر اصرار دارند، اما اگر بازار نتواند از این سطح عبور کند، ممکن است با عقب نشینی مواجه شود.

تصویر 249
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

ماه با اخبار منفی پیرامون سکه آغاز شد، اما از آن زمان بهبود یافته است. شاخص های فنی نمودار نشان می دهد که حرکت صعودی بیشتر محتمل است. MACD و RSI هر دو به خوبی در محدوده مثبت قرار دارند و این نشان می دهد که بازار می تواند در کوتاه مدت به روند صعودی خود ادامه دهد. ارزش RSI برابر با 49.28 است که نشان می دهد سکه هنوز در منطقه خرید بیش از حد است. شاخص میانگین متحرک نیز از سطح 18 دلار عبور کرده است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که سکه با وجود رد شدن در قیمت 18.33 دلار، همچنان در روند صعودی قرار دارد. شاخص های فنی نمودار نشان می دهد که حرکت صعودی بیشتر محتمل است و قیمت می تواند در کوتاه مدت به حرکت بالاتر ادامه دهد. خریداران باید از این سطح مقاومت عبور کنند تا سولانا به هدف بعدی خود یعنی 20.00 دلار برسد. با این حال، اگر خرس‌ها کنترل بازار را در دست بگیرند، امکان عقب‌نشینی وجود دارد. بنابراین سرمایه گذاران باید قبل از هر تصمیمی احتیاط کنند.