منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: بادهای صعودی همچنان به وزش خود ادامه می دهند زیرا قیمت ها در حال شکستن سطوح بالاتر هستند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: بادهای صعودی همچنان به وزش خود ادامه می دهند زیرا قیمت ها در حال شکستن سطوح بالاتر هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت سکه در حال افزایش است. با این حال، با مقاومت 36.87 دلار مواجه شده است. پشتیبانی قوی برای این ارز در 32.76 دلار وجود دارد. قیمت سولانا در حال حاضر بالای 35 دلار معامله می شود و به نظر می رسد به زودی به افزایش خود ادامه دهد. طی 24 ساعت گذشته، سولانا بیش از 3 درصد افزایش یافته و اکنون 35.65 دلار ارزش گذاری شده است.

تحلیل قیمت سولانا برای امروز صعودی است. این سکه در 32 دلار پشتیبانی شده است و به نظر می رسد به زودی به افزایش خود ادامه دهد. با این حال، در سطح 36.87 دلار با مقاومت مواجه است. تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت سکه در حال افزایش است. با این حال، با مقاومت 36.87 دلار مواجه شده است. پشتیبانی قوی برای این ارز در 32.76 دلار وجود دارد. قیمت سولانا در حال حاضر بالای 35 دلار معامله می شود و به نظر می رسد به زودی به افزایش خود ادامه دهد. طی 24 ساعت گذشته، سولانا بیش از 3 درصد افزایش یافته و اکنون 35.65 دلار ارزش گذاری شده است.

چشم‌انداز کوتاه‌مدت سولانا همچنان صعودی باقی می‌ماند، زیرا سکه همچنان بالاتر از سطح 35 دلار معامله می‌شود. اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالای سطح مقاومت 36.87 دلار برسانند، می توانیم شاهد حرکت قیمت SOL به سمت سطح 40 دلار در روزها و هفته های آینده باشیم. با این حال، اگر خرس‌ها کنترل را در دست بگیرند و قیمت‌ها را به زیر 32 دلار برسانند، می‌توانیم شاهد بازگشت سولانا به برخی از دستاوردهای اخیر خود باشیم. قیمت سولانا در حال حاضر 35.65 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 3 درصد افزایش یافته است.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: SOL/USD تحت کنترل گاو نر

دسته 36.87 دلار در حال حاضر مانع مهمی برای شکستن قیمت سولانا است، و اگر سکه از این سطح بالاتر برود، ممکن است تا مرز 40 دلار افزایش یابد. با این حال، اگر قیمت نتواند از این سطح مقاومت عبور کند، می‌توانیم شاهد افت به سطح حمایت 32.76 دلار باشیم. 50-MA و 200-MA روزانه در حال حاضر 34.09 دلار و 33.15 دلار هستند که نشان می دهد مسیر صعودی با کمترین مقاومت هنوز در پیش است.

تصویر 41نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

نمودار تحلیل قیمت 24 ساعته سولانا برای SOL/USD نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست گرفته اند زیرا قیمت ها در حال حاضر بالاتر از 50-SMA (میانگین متحرک ساده) و 200-SMA هستند. اندیکاتور RSI در حال حاضر در محدوده خرید بیش از حد است و نشان می دهد که گاوها ممکن است به زودی استراحت کنند. اگر این اتفاق بیفتد، پیش از از سرگیری روند صعودی قیمت‌ها، می‌توانیم شاهد تثبیت در اطراف سطوح فعلی باشیم.

از جنبه نزولی، حمایت قوی برای Solana در 32 دلار وجود دارد، و اگر قیمت ها به زیر این سطح کاهش یابد، می توانیم شاهد فروش بیشتر به سمت مرز 30 دلار باشیم. به طور کلی، چشم‌انداز کوتاه‌مدت سولانا تا زمانی که قیمت‌ها بالای ۳۲ دلار باقی بماند، صعودی باقی می‌ماند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر قیمت

نمودار قیمت سولانا در چهار ساعت گذشته نشان می دهد که گاوها با بازگشت ارز به اوج خود، استراحت کرده اند. RSI این جفت ارز در حال حاضر در محدوده خرید بیش از حد است، که به این معنی است که قیمت ها به زودی کاهش می یابد. از سوی دیگر، شاخص MACD در منطقه صعودی باقی می‌ماند و نشان می‌دهد که گاوها همچنان به تسلط خود ادامه می‌دهند. 50-MA در حال شکستن از 200-MA است که نشانه صعودی بودن است.

تصویر 42نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

توسعه قیمت سولانا در جهت گیری مثبت است. سکه در سطح 36.87 دلار با مقاومت روبرو شده است، اما به نظر می رسد که به زودی در مسیر صعود قرار دارد. همانند بسیاری از ارزهای دیجیتال، سولانا دارای شاخص حرکت روند صعودی بیش از 80 درصد و شاخص حرکت نزولی قوی 25 درصد یا بیشتر است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.