منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: انتظار داریم SOL/USD به زیر 200 دلار برسد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: انتظار داریم SOL/USD به زیر 200 دلار برسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت سولانا امروز نزولی است.
  • مقاومت در 219.6 دلار موجود است.
  • پشتیبانی قوی در 209 دلار یافت می شود.

قیمت سولانا امروز پس از یک افت دیگر بار دیگر در مسیر نزولی قرار گرفت. عملکرد دو روز گذشته این جفت ارز باورنکردنی بود، اما خرس‌ها امروز صبح جایگاه خود را پس گرفتند.

قیمت مقاومت قوی در سطح 219.6 دلار پیدا کرد، اگرچه قبلاً یک یا دو بار آن سطح را آزمایش کرده بود. سپس تلاش دوم نتوانست این یکی را نیز شکست دهد، و خرس‌ها پس از دومین تلاش دوباره کنترل را به دست گرفتند. حمایت موقت 209 دلار در نظر گرفته شده است، در حالی که پشتیبانی قوی تر در 200 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: SOL دو درصد کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه سولانا نشان می دهد که ارزش ارز امروز کاهش یافته است و در محدوده محدود حرکت می کند. جفت SOL/USD در طول جلسه معاملاتی بین 219 تا 211 دلار در نوسان بود. در زمان نگارش این مقاله، SOL با افت ارزش تقریباً دو درصدی در 24 ساعت گذشته و افت خیره کننده 10.20 درصدی در هفته گذشته، 211.94 دلار ارزش گذاری شده است. حجم معاملات نیز بیش از 36 درصد کاهش داشته است. با وجود این کاهش، ارزش بازار 1.99 درصد کاهش یافته است.

اینرسی متوسط ​​است، زیرا باندهای بولینگر به تدریج به هم نزدیک شده اند و باند بالایی در 262 دلار است، در حالی که باند پایین اکنون در 201 دلار است. میانگین میانگین این اندیکاتور روی 231 دلار است که به عنوان مانعی برای SOL/USD عمل می کند.

پس از ثابت ماندن دیروز، RSI امروز دوباره شروع به نزول کرده است. RSI در شاخص 48 قرار دارد که نشان دهنده فشار فروش قوی در بازار است.

تحلیل قیمت چهار ساعته SOL/USD: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل قیمت سولانا برای آن روز با نزولی و کاهش به 211.66 دلار در ساعت افتتاحیه آغاز شد. گاوها پس از آن بهبود یافتند، اما خرس‌ها کنترل را دوباره به دست گرفتند و در حال تعریف حرکت قیمت هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: انتظار داریم SOL/USD به زیر 200 دلار برسد
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

نمودار ساعتی نشان می‌دهد که SOL/USD در یک منطقه نزولی، با نوسانات بالا و گسترش باندهای بولینگر که فضای بیشتری از حد معمول را پوشش می‌دهد، معامله می‌شود. باند بالا 224 دلار است، در حالی که باند پایین 192 دلار است که در نتیجه قیمت متوسط ​​208 دلار به عنوان پشتیبانی از SOL/USD است. میانگین متحرک 213 دلار است و RSI به نیمه منفی منطقه خنثی سقوط کرده است.

شاخص‌های فنی سولانا نیز به سمت نزولی متمایل شده‌اند که 9 شاخص به فروش و 8 شاخص به خرید اشاره می‌کنند. این به طرف نزولی یک رأی بیشتر می دهد زیرا 9 شاخص فنی بلاتکلیف مانده اند و سیگنالی ارائه نمی دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل سولانا یک روند نزولی را برای امروز نشان می‌دهد و احتمال کاهش در آینده وجود دارد زیرا شاخص‌های فنی کوتاه‌مدت نشان می‌دهد که معامله‌گران در حال فروش هستند. اگر فشار فروش ادامه یابد، گاوهای SOL ممکن است به سطح حمایت 208 دلار پناه ببرند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.